Џеј Ло нападната од обожавател, Бен веднаш застана да ја одбрани (фото+видео)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
продавач 17-09-2021


Џеј Ло нападната од обожавател, Бен веднаш застана да ја одбрани (фото+видео)

Еден мошне возбуден обожавател на Џенифер Лопез одлучи да го заобиколи обезбедувањето и да се фотографира со неа. Бен беше тука да ja заштити својата девојка.

djej-lo-napadnata-od-obozhavatel-ben-vednash-zastana-da-ja-odbrani-foto-video-01.jpg

Каде и да се појават Бен Афлек (49) и Џенифер Лопез (52) привлекуваат огромно внимание. Таков беше случајот и на аеродромот Марко Поло во Венеција, кога тргнаа да се враќаат во САД. Еден обожавател одлучи да не ги почитува правилата и премногу да ѝ се приближи на Џенифер, но Бен веднаш застана да ја одбрани.

Во видеото од инцидентот се гледа како актерот веднаш го оттурна обожавателот за да ја заштити неговата девојка, а потоа остави обезбедувањето да си ја заврши својата работа.  

Инцидентот се случи само еден ден откако славната двојка за првпат се појави заедно на црвениот тепих во Венеција.  

Прочитајте и Џеј Ло во бел фустан го придружуваше Бен на црвениот тепих во Венеција, точно 18 години по раскинувањето (фото+видео)

Обожавателот одлучи  да не ги почитува правилата па додека тие поминуваа низ аеродромот во Венеција одлучи да се приближи до актерката за да направи селфи фотографија со неа.

Како што редовно се случува во периодот од април кога одлучија да ја обноват врската 19 години по раскинувањето, двојката потоа пак беше забележана како се бакнува и разменува нежности во јавност.

Погледнете повеќе фотографии во продолжение:

djej-lo-napadnata-od-obozhavatel-ben-vednash-zastana-da-ja-odbrani-02.jpg

djej-lo-napadnata-od-obozhavatel-ben-vednash-zastana-da-ja-odbrani-04.jpg

djej-lo-napadnata-od-obozhavatel-ben-vednash-zastana-da-ja-odbrani-06.jpg

djej-lo-napadnata-od-obozhavatel-ben-vednash-zastana-da-ja-odbrani-07.jpg

djej-lo-napadnata-od-obozhavatel-ben-vednash-zastana-da-ja-odbrani-09.jpg

djej-lo-napadnata-od-obozhavatel-ben-vednash-zastana-da-ja-odbrani-10.jpg

djej-lo-napadnata-od-obozhavatel-ben-vednash-zastana-da-ja-odbrani-12.jpg

djej-lo-napadnata-od-obozhavatel-ben-vednash-zastana-da-ja-odbrani-13.jpg

djej-lo-napadnata-od-obozhavatel-ben-vednash-zastana-da-ja-odbrani-15.jpg

 Б. С. Б. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Пред и потоа: Ѕвезди кои се изборија со зависноста од алкохол Барањето за развод на Џоли го натера Бред Пит да се пријави на клиника за одвикн...
Девојка се омажи за мажот што ѝ го спаси животот при масовното пукање во Лас Вегас Љубовта понекогаш има чудни патишта, а оваа љубов се родила при еден од најголем...
Тајната за тело како Џеј Ло: Тренинг дури и на романтичен одмор на Бахамите Џенифер Лопез се чини како да има наплив на ендорфини заради кои е полна со енер...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg