На 50 години изгледа 2 децении помладо, има дете од друг маж - која е девојката на Џерард Батлер?


На 50 години изгледа 2 децении помладо, има дете од друг маж - која е девојката на Џерард Батлер?

Девојката на Џерард Батлер, која порано работела како модел, има 50 години и е мајка на едно дете, но е во топ-форма и изгледа како млада девојка.

na-50-godini-izgleda-2-decenii-pomlado-ima-dete-od-drug-mazh-koja-e-devojkata-na-dzherard-batler-01.jpg

Девојката на Џерард Батлер, Морган Браун, има 50 години, но сигурно не би поверувале кога ќе ја погледнете.

zategnati-stomachni-ni-troshka-celulit-devojkata-na-dzherard-batler-ima-50-godini-a-izgleda-kako-mlada-devojka-foto-05.JPG

Неодамна, актерот и Морган беа забележани на плажа, а и за двајцата слободно можеме да кажеме дека изгледаат одлично.

Морган носеше зелено танга бикини кое го нагласуваше нејзиниот задник без грам целулит, а на нејзините стомачни би позавиделе и многу помлади девојки.

zategnati-stomachni-ni-troshka-celulit-devojkata-na-dzherard-batler-ima-50-godini-a-izgleda-kako-mlada-devojka-foto-09.JPG

zategnati-stomachni-ni-troshka-celulit-devojkata-na-dzherard-batler-ima-50-godini-a-izgleda-kako-mlada-devojka-foto-08.JPG

zategnati-stomachni-ni-troshka-celulit-devojkata-na-dzherard-batler-ima-50-godini-a-izgleda-kako-mlada-devojka-foto-06.JPG

Морган, која е дизајнерка за ентериер, ја почна врската со Џерард уште пред околу 7 години. Сепак, минатата година, извесен период парот беше разделен.

Додека Морган одбиваше да коментира за разделбата, Џерард откри по некој детаљ во интервју:

„Поминав низ раскинување за време на пандемијата, па изгубив многу сакана личност и беше навистина тешко. Потешко отколку што мислев“.

zategnati-stomachni-ni-troshka-celulit-devojkata-na-dzherard-batler-ima-50-godini-a-izgleda-kako-mlada-devojka-foto-07.JPG

Кратко по разделбата со Морган, актерот беше забележан со друга девојка, но само неколку месеци подоцна парот се појави заедно во јавност, по што стана јасно дека ѝ дале уште една шанса на врската.

Иако му е девојка на еден од најпознатите холивудски актери, Морган многу добро го крие приватниот живот. Не се познати никакви детали за нејзиното образование, но знаеме дека почнала со кариера како модел уште на 14-годишна возраст.

zategnati-stomachni-ni-troshka-celulit-devojkata-na-dzherard-batler-ima-50-godini-a-izgleda-kako-mlada-devojka-foto-10.JPG

Морган е ќерка на поранешен модел, па покрај негата, дефинитивно и гените имаат улога за нејзиниот беспрекорен изглед.

Иако нејзината кариера како модел напредувала добро, во 20-тите Морган решила да почне да работи како дизајнерка на ентериер и денес е целосно посветена на тоа.

zategnati-stomachni-ni-troshka-celulit-devojkata-na-dzherard-batler-ima-50-godini-a-izgleda-kako-mlada-devojka-foto-03.JPG

zategnati-stomachni-ni-troshka-celulit-devojkata-na-dzherard-batler-ima-50-godini-a-izgleda-kako-mlada-devojka-foto-11.JPG

Како Морган, и Џерард е малку таинствен кога станува збор за нивната врска, но според некои извори тие почнале да се гледаат во 2014 година. Неколкупати раскинувале, но секогаш наоѓале начин да ги надминат разликите.

zategnati-stomachni-ni-troshka-celulit-devojkata-na-dzherard-batler-ima-50-godini-a-izgleda-kako-mlada-devojka-foto-13.JPG

Парот нема деца, но Морган има дете од претходна врска за кое не знаеме буквално ништо.

Во 2017-та, Џерард сподели дека многу би сакал да стане татко, а во 2019 откри дека планира да посвои.

zategnati-stomachni-ni-troshka-celulit-devojkata-na-dzherard-batler-ima-50-godini-a-izgleda-kako-mlada-devojka-foto-02.JPG

Спирова С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Шакира за стриите на задникот и уште 7 исповеди на познати дами за стриите на телото Лејди Гага: „Стриите на моите гради ми се појавија многу рано и долго време се с...
Сè што знаеме за тајната „bridal shower“ забава на Меган Маркл Свадбата на принцот Хари и Меган Маркл ја очекуваме во мај годинава, но според и...
Канје Вест (44) си „фати“ 22-годишна девојка - заедно беа на кошаркарски меч, по скандалите (фото) Канје си „фати“ впечатлива убавица со полни усни, иако изјавуваше дека не прифаќ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg