Ја учи ќеркичката да плива, ја храни: Џанлука Ваки ужива во улогата на татко, но и сопруг (фото)

Убавата Шерон Фонсека ужива во бракот со шармантниот Италијанец и не штеди на убави зборови за него. Парот го обожава своето динамично животно темпо на Мајами периодов...

se-imame-eden-so-drug-imame-se-djanluka-vaki-i-sheron-fonseka-povljubeni-od-koga-bilo-01.jpg

Шерон Фонсека не штеди на убави зборови за да искаже колку е задоволна и среќна од бракот со Џанлука Ваки.

Таа неодамна објави фотографии со него со романтичен опис „Се имаме еден со друг, имаме сè“.

se-imame-eden-so-drug-imame-se-djanluka-vaki-i-sheron-fonseka-povljubeni-od-koga-bilo-11.jpg

Парот ужива во животот во Мајами, каде нивната наследничка го имаше и првиот час по пливање.

Од капење во базен до забави со танцување дома, тие дефинитивно знаат како да уживаат во животот.

Се разбира, тука се и летовите со приватен џет, а деновиве славниот Италијанец присуствуваше и на Формула 1 викендот во Мајами.

Нивното секојдневие низ фотки и видеа:

se-imame-eden-so-drug-imame-se-djanluka-vaki-i-sheron-fonseka-povljubeni-od-koga-bilo-04_1.jpg

se-imame-eden-so-drug-imame-se-djanluka-vaki-i-sheron-fonseka-povljubeni-od-koga-bilo-03_1.jpg

se-imame-eden-so-drug-imame-se-djanluka-vaki-i-sheron-fonseka-povljubeni-od-koga-bilo-02.jpg

se-imame-eden-so-drug-imame-se-djanluka-vaki-i-sheron-fonseka-povljubeni-od-koga-bilo-02_1.jpg

se-imame-eden-so-drug-imame-se-djanluka-vaki-i-sheron-fonseka-povljubeni-od-koga-bilo-06.jpg

se-imame-eden-so-drug-imame-se-djanluka-vaki-i-sheron-fonseka-povljubeni-od-koga-bilo-05.jpg

se-imame-eden-so-drug-imame-se-djanluka-vaki-i-sheron-fonseka-povljubeni-od-koga-bilo-09.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Игра тенис со неа во раце, ја заспива: Џанлука Ваки е татко за медал, ќеркичката и сопругата блескаа... „Ти си толку прекрасна, добра и мудра душа и толку сум благодарна што нашата ќер...
Танцува со неа, ја учи да брои – Џанлука Ваки ѝ го прослави 2-иот роденден на ќеркичката со огномет ... Најзабавниот пар го прослави роденденот на нивната ќеркичка со раскошна детска з...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg