Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Невеста број 4 за Марк Ентони: Бившиот сопруг на Џеј Ло ќе се жени со 30 години помлада мисица

53-годишниот музичар се сврши со 23-годишната девојка, која е во трка за Мис Универзум. Надја е неверојатна убавица... 

nevesta-broj-4-za-mark-entoni-bivshiot-soprug-na-djej-lo-kje-se-zheni-so-30-godini-pomlada-misica-01.jpg

Марк Ентони (53) е свршен и ќе се жени по 4-ти пат. Пејачот и поранешен сопруг на Џеј Ло, ja запроси својата сакана Надја Фереира (23).

Таа е мисица и е цели 30 години помлада од него, а убавата Надја се натпреварува и на Мис Универзум.

nevesta-broj-4-za-mark-entoni-bivshiot-soprug-na-djej-lo-kje-se-zheni-so-30-godini-pomlada-misica-05.jpg

Парот беше фотографиран деновиве на Флорида на нивната забава по повод запросувањето.

На фотографиите што ги сподели Надја на својот Инстаграм профил се гледа огромниот дијамантски свршенички прстен.

nevesta-broj-4-za-mark-entoni-bivshiot-soprug-na-djej-lo-kje-se-zheni-so-30-godini-pomlada-misica-02.jpg

Фотографии од парот:

nevesta-broj-4-za-mark-entoni-bivshiot-soprug-na-djej-lo-kje-se-zheni-so-30-godini-pomlada-misica-09.jpg

nevesta-broj-4-za-mark-entoni-bivshiot-soprug-na-djej-lo-kje-se-zheni-so-30-godini-pomlada-misica-08.jpg

nevesta-broj-4-za-mark-entoni-bivshiot-soprug-na-djej-lo-kje-se-zheni-so-30-godini-pomlada-misica-07.jpg

nevesta-broj-4-za-mark-entoni-bivshiot-soprug-na-djej-lo-kje-se-zheni-so-30-godini-pomlada-misica-04.jpg

nevesta-broj-4-za-mark-entoni-bivshiot-soprug-na-djej-lo-kje-se-zheni-so-30-godini-pomlada-misica-03.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Џеј Ло (52) се омажи со Бен Афлек, 20 години откако ја запроси за првпат Џенифер Лопез и Бен Афлек стапија во брак во Лас Вегас, 3 години откако актерот ...
Марк Ентони (54) се ожени по 4-ти пат - невестата има 23 години, Дејвид Бекам беше меѓу гостите Марк Ентони се ожени со една од најубавите жени на светот со раскошна церемонија...
Џеј Ло (52) со фустан што само дива како неа може да го износи (фото) Со огромни транспарентни делови, дури и во пределот на градите и задникот, ова е...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg