Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Илон Маск (50) со опуштено стомаче на состанок со новата 27-годишна девојка (5 месеци откако доби бебе со бившата)

Илон Маск во сосема опуштено издание со новата девојка која е 27-годишна австралиска актерка. Најбогатиот човек на светот раскина со бившата 2 месеца пред  да се роди нивното дете.

ilon-mask-50-so-opushteno-stomache-na-sostanok-so-novata-27-godishna-devojka-5-meseci-otkako-dobi-bebe-so-bivshata-01.jpg

Илон Маск (50) беше фотографиран со новата девојка, австралиската актерка Наташа Басет, како ужива во рајот за милијардерите Сен Тропе.

Парот уживаше во раскошен хотел, каде ноќевање е илјадници долари, но тоа не е ништо за најбогатиот човек на светот.

27-годишната Басет заинтересирано разговараше со Маск, а потоа парот се прошета крај океанот.

Се верува дека парот започнал да се состанува во февруари годинава, кога беа фотографирани како се симнуваат од приватниот авион на Маск.

Маск го доби второто дете со поранешната девојка, музичарката Грајмс, во декември минатата година со помош на сурогат мајка. Тие ја прекинаа врската во септември, два месеци пред породувањето.

Новата девојка на Маск е прифатена и од страна на неговата мајка, а парот имаше неколку појавувања заедно во Кан.

Басет потекнува од Австралија, но на 19 години се преселила во Њујорк поради градење на кариера, а подоцна и во Лос Анџелес.

Маск е татко на 7 деца и зад себе има три разводи, од кои 2 со иста жена.

Повеќе фотографии од Басет:

https://www.instagram.com/p/CEC2eiPAD9w/

Прочитајте и Грајмс открива дека Илон Маск живее на „раб на сиромаштија“: „Немавме обезбедување, соседите нè снимаа - тој не дава пари за нас“

Фотографии од парот:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Кејти Холмс се разголе и гордо ги покажа стриите на стомакот - бившата на Том Круз фит на 44 години „Кога ѕвезда како Кејти ќе покаже дека е океј да имаш стрии, тогаш ни другите же...
Признанието за неверство на Дејвид Бекам, спуштените пантолони на Канје – Настани во шоу бизнисот шт... Двете бебиња на Парис Хилтон, разделбата на Меган Фокс и Машин Ган Кели, неплани...
Татко ѝ милионер ја оставил со „само“ 800.000 долари, живееше во камп-приколка: Факти за Тори Спелин... Таткото на Тори Спелинг имаше богатство од 600 милиони долари, но ја остави ќерк...
Меган Фокс откри дека имала спонтан абортус со бебето на Машин Ган Кели: „Се прашував - Зошто ми се ... „Ни беше многу тешко и на двајцата и тоа нè одведе во еден сосема поинаков праве...
„Заради неа почна да се бања и да ги чисти забите со конец“: Бред Пит сака деца со девојка му Инес Според извор близок до Бред Пит, актерот, за кој долго се шпекулира дека не воде...
Се избори за ќерката да биде скромна девојка, 12 години ѝ беше и мајка и татко – Како Кејти Холмс до... Во изминативе 12 години додека Том Круз никогаш не ја спомнал ќерката Сури, на К...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg