Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 29-09-2023


Пејачка се прошета топлес на BET Awards 2022 и поттикна лавина од критики

Кога сакаш со голотија да издоминираш на настан и ќе го налутиш светот… Бремена пејачка, која се појави на настан речиси гола само со традиционален накит на себе, е мета на твитерџиите.

pejachka-se-prosheta-toples-na-bet-awards-2022-i-pottikna-lavina-od-kritiki-01.jpg

Пејачката Самер Вокер на доделувањето на BET наградите 2022 се појави во топлес издание, само со метални крукчиња на градите.

26-годишната пејачка, која е бремена, вели дека за аутфитот била инспирирана од традиционалниот накит „Hmong“, кој го носат луѓе кои живеат најмногу во Кина, Виетнам, Лаос, Тајланд и Мјанмар.

https://www.instagram.com/p/CfSq8LvrUIf/

Но, токму поради ова стана мета на критики, затоа што на нешто што е традиционално и бесценето, таа му дава сексуална нота.

Наводно нејзината цел била да го слави животот и убавината на жените.

„Сигурна сум дека Самер немала стилист“, „Самер ја посрамоти мојата култура. Јас сум Hmong и не ми се допаѓа да гледам како без почит го носи мојот традиционален накит како секси аутфит, тоа не е во ред“ - се дел од осудувачките коментари.

Токму деновиве Самер откри дека со своето момче рапер очекуваат дете, а од претходната врска таа има 1-годишна ќерка.

Скандалозниот аутфит:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Му беше девојка на Дражен Петровиќ, го одведе во смрт пред 30 години – Која е Клара Саланци, жената ... На денот на страшната несреќа пред 30 години, Клара Саланци го зела Дражен Петро...
„Новата девојка ќе му го даде тоа што Шакира не сакаше“ – нови шпекулации за разделбата на Пике и Ша... Ако помислувате на свадба – тогаш се лажете. Сите знаат дека Пике и Шакира долги...
Бред Пит го прослави 59-тиот роденден со 30 години помладата девојка, откако ја однесе на премиерата... Во саботата Бред Пит го прослави 59-тиот роденден, и тоа со новата, 30 години по...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg