Машин Ган Кели со крвава фаца откако си скрши чаша од глава, Меган Фокс се крие (вознемирувачко фото)

Уште еден бизарен потег на свршеникот на Меган Фокс... Понесен од атмосферата на забавата по неговиот концерт си скрши чаша од глава.

mashin-gan-keli-so-krvava-faca-otkako-si-skrshi-shishe-od-glava-megan-foks-se-krie-voznemiruvachko-foto-01.jpg

Машин Ган Кели си скрши чаша за шампањ од главата за време на забавата по неговиот концерт во Медисон Сквер Гарден во Њујорк.

Покриен со крв со исеченици кај очите тој си отиде од настанот со свршеницата Меган Фокс до себе, која се обидуваше да се сокрие од папарацо фотографите.

32-годишниот музичар на снимките пред да си ja скрши чашата од глава вели: „Не ми е грижа“. Понесен од атмосферата тој дури продолжил да ја изведува наредната нумера со крваво лице.

mashin-gan-keli-so-krvava-faca-otkako-si-skrshi-shishe-od-glava-megan-foks-se-krie-voznemiruvachko-foto-02.jpg

mashin-gan-keli-so-krvava-faca-otkako-si-skrshi-shishe-od-glava-megan-foks-se-krie-voznemiruvachko-foto-03.jpg

По настанот рокерот при одење кон дома дури им се смешкал на папарацо фотографите.

Фотографии од парот пред и по бизарниот чин:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Меган Фокс и Машин Ган Кели во Барби аутфити на настан, откако тој се прошета со обетки со нејзина к... Меган Фокс и како русокоса е преубава и сега се пар во Барби стил, а последни во...
Ирина Шајк е бикини божица на јахта на Ибица, додека Бредли Купер мака мачи со двојникот криминалец ... За Ирина Шајк очигледно периодов важи фразата „сингл и среќна“. Таа ужива на лет...
Ја учи ќеркичката да плива, ја храни: Џанлука Ваки ужива во улогата на татко, но и сопруг (фото) Убавата Шерон Фонсека ужива во бракот со шармантниот Италијанец и не штеди на уб...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg