Уморен младоженец: Смешни папарацо фотки од Бен Афлек кој спие на брод во Париз, ќерка му го буди со бакнеж

Бен Афлек беше совладан од заморот додека заедно со семејството пловеа со брод на реката Сена во Париз. Папараци фотографите успеаја да го уловат како спие на стол со подзината уста, сè додека ќерка му не дојде да го разбуди со бакнеж.

umoren-mladozhenec-smeshni-paparaco-fotki-od-ben-aflek-koj-spie-na-brod-vo-pariz-kjerka-mu-go-budi-so-baknezh-01.jpg

По свадбата што се оддржа минатата недела во Лас Вегас, Бен Афлек и Џенифер Лопез заминаа на патување во Париз каде денес (24.07.) светски познатата пејачка треба да го прослави својот 53-ти роденден.

umoren-mladozhenec-smeshni-paparaco-fotki-od-ben-aflek-koj-spie-na-brod-vo-pariz-kjerka-mu-go-budi-so-baknezh-03.jpg

Бен и Џеј Ло се на меден месец заедно со двете ќерки на актерот Вајолет (16) и Серафина (13), како и близнаците на Џеј Ло Еме и Макс (14).

umoren-mladozhenec-smeshni-paparaco-fotki-od-ben-aflek-koj-spie-na-brod-vo-pariz-kjerka-mu-go-budi-so-baknezh-05.jpg

Деновиве парот е постојано во движење и не ја пропушта можноста да прошета и да ги види сите убавини што ги нуди главниот град на Франција, но очигледно Бен бил совладан од заморот, па така папараците успеаја да го уловат во еден незгоден момент.

umoren-mladozhenec-smeshni-paparaco-fotki-od-ben-aflek-koj-spie-na-brod-vo-pariz-kjerka-mu-go-budi-so-baknezh-04.jpg

Имено, додека останатите членови на семејството уживаа во пловењето со брод на реката Сена, Бен во еден миг одлучи да се оддалечи и да одмори на столче, но беше совладан од заморот.

umoren-mladozhenec-smeshni-paparaco-fotki-od-ben-aflek-koj-spie-na-brod-vo-pariz-kjerka-mu-go-budi-so-baknezh-08.jpg

Папараци фотките во кои Бен спие на стол со подзината уста го обиколија светот.

Прочитајте и Носат момчешка облека, се декларираат како небинарен род – ќерките на Џеј Ло и Бен Афлек се како вистински сестри (фото)

Погледнете ги фотографиите на следната страна...Би можело да ве интересира:

Џеј Ло (52) се омажи со Бен Афлек, 20 години откако ја запроси за првпат Џенифер Лопез и Бен Афлек стапија во брак во Лас Вегас, 3 години откако актерот ...
Џеј Ло гола во кревет по венчавката со Бен Афлек во Лас Вегас: „Љубовта е трпелива, некогаш чека и 2... Џеј Ло и Бен Афлек се венчаа во Лас Вегас во друштво на нивните деца, речиси 20 ...
Ким открива детали за фустанот на Мерилин Монро: „Бев на строга диета за да влезам во него, а го нос... Цел месец била на строга диета и постојано вежбала за да може да ја собере и да ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg