Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
АРХИТЕКТ 30-01-2023


Џеј Ло, Сандра Булок, Ребел Вилсон - Познати личности кои јавно лажеа за годините (и како беа откриени)

Џеј Ло при полициски распит, Мила Кунис сама призна дека лажела дека е постара за да добие улога, а за Гери Халивел никој не е сигурен колку точно години има - како славните личности биле фатени на дело дека ги кријат годините?

djej-lo-sandra-bulok-rebel-vilson-poznati-lichnosti-koi-javno-lazhea-za-godinite-i-kako-bea-otkrieni-01.jpg

Велат дека дамите не се прашуваат за години, а голем број познати личности неславно се обиделе да ги скријат годините.

Повеќе познати личности во минатото лажеле за возраста од разни причини, а потоа признале, или пак биле фатени во лага. Додека некои лажеле дека се повозрасни, други се обиделе да ги скријат годините.

Кои познати личности се најдоа на оваа листа?

Мила Кунис (39)

Кога се појавила на аудиција за шоуто That '70s, Мила имала само 14 години и не била доволно возрасна за да игра, па одлучила да ги излаже и да им каже дека „наскоро ќе наполни 18 години“...

Токму тоа шоу ќе ѝ помогне да изгради успешна актерска кариера, но и за да го запознае идниот сопруг Ештон Кучер.

djej-lo-sandra-bulok-rebel-vilson-poznati-lichnosti-koi-javno-lazhea-za-godinite-i-kako-bea-otkrieni-02.jpg

Сандра Булок (58)

Актерката признава дека долго време не сакала да каже колку години има затоа што сметала дека тоа ќе ѝ наштети на нејзината кариера. Како што вели, по подолго време забораваш колку години имаш затоа што си излажал многупати.

djej-lo-sandra-bulok-rebel-vilson-poznati-lichnosti-koi-javno-lazhea-za-godinite-i-kako-bea-otkrieni-03.jpg

Џесика Честејн (45)

Актерката кажа дека не сака да каже колку точно години има затоа што смета дека тоа ќе се одрази на нејзината кариера и сака да биде во можност да игра улоги на разни возрасти.

djej-lo-sandra-bulok-rebel-vilson-poznati-lichnosti-koi-javno-lazhea-za-godinite-i-kako-bea-otkrieni-04.jpg

Уште пет познати личности на следната страна...Би можело да ве интересира:

Џеј Ло (52) се омажи со Бен Афлек, 20 години откако ја запроси за првпат Џенифер Лопез и Бен Афлек стапија во брак во Лас Вегас, 3 години откако актерот ...
Славни личности кои премногу личат едни на други (фото) Сте забележале ли колку се слични Натали Портман и Кира Најтли, или Кети Пери и ...
Џеј Ло (52) со фустан што само дива како неа може да го износи (фото) Со огромни транспарентни делови, дури и во пределот на градите и задникот, ова е...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg