Најубавите фотки на Вардарци со пехарот во Келн
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 19-02-2020


Најубавите фотки на Вардарци со пехарот во Келн

Додека синоќа се славеше по сите можни локали, улици, а главниот собир се одвиваше на Плоштад, во Келн црно-црвените со гордост го подигаа пехарот.

najubavite-fotki-na-vardarci-so-peharot-vo-keln-001.jpg

Социјалните мрежи се преплавени, а срцата на сите навивачи преполни.

Како европските шампиони славеа во Келн, додека со нетрпение ги очекуваме да ја прославиме победата и тука?

View this post on Instagram

OUR CHAMPIONS!!!!!

A post shared by MY IDOLS ARE BETTER THAN YOURS (@luka_kire_hcvardar) on

https://www.instagram.com/p/ByOjd_unsjD/

https://www.instagram.com/p/ByOJpKRHh6p/

Продолжува на следната страна...Би можело да ве интересира:

Зошто некои пливачи на Олимпијадата носат по две капи? Од костимот за капење, до должината на косата и начинот на кој скокаат во водата...
Ѓоковиќ јавно му се извини на детето кое ги собира топките (видео) Во вториот сет од финалето во Мајами, Новак Ѓоковиќ изгуби од Енди Мареј и без д...
Вардарци ни се враќаат како европски шампиони! Црвено-црните го оставија своето срце во салата во Келн и дома ги дочекуваме как...