„Хејтери ме исмеваат дека сум премногу грд за мојата сексапилна сопруга, но не знаат за мојата автоимуна болест“

Видеата на Скот и Дивајн привлекоа многу внимание и во последните 2 години тие добија преку половина милион следбеници на ТикТок.

@divinerapsing

We are locked in forever 🔐🗝️@Divine&Scott

♬ original sound - Jazmin

Многумина претпоставуваат дека Дивајн е со Скот затоа што има пари или за да добие зелена карта за да остане во САД. Но, тие во своите видеа често ги исмеваат хејтерите и не сакаат да дозволат коментарите да влијаат врз нив.

„Пред да ја запознаам Дивајн, животот ми беше прилично здодевен. Мојот живот беше во тотален застој. Но, потоа работите се променија“, вели Скот.

zlobni-trolovi-me-ismejuvaat-deka-sum-premnogu-grd-za-mojata-zheshka-sopruga-no-ne-znaat-za-mojata-avtoimuna-bolest-03.jpg

Но, понекогаш ги коментираат и злобните коментари на нивна сметка.

„Ние сме само двајца нормални луѓе. Болно е да се мисли дека сум со Скот само од финансиски причини“, вели Дивајн.

zlobni-trolovi-me-ismejuvaat-deka-sum-premnogu-grd-za-mojata-zheshka-sopruga-no-ne-znaat-za-mojata-avtoimuna-bolest-06.jpg

Тие често добиваат и прашања дали имаат секс и дали се вистински пар.

И покрај тоа, тие продолжуваат да објавуваат забавни видеа на ТикТок и Инстаграм, каде што освен луѓе што ги исмеваат, имаат и многу обожаватели.

Погледнете неколку видеа од Скот и Дивајн:

А. Ј. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Искрени исповеди на жени со алопеција: „Дечко ме остави кога дозна зошто носам перика – сега шетам и... Паѓањето на косата е честа појава кај мажите, особено постарите и сите го имаме ...
„Ја мрази мојата работа, но и мене зошто си ја сакам работата“ – Канадскиот премиер за сопругата од ... „Постојат мигови кога таа ја мрази мојата работа и ме мрази мене што си ја сакам...
„Го посвоив бебето на бившата сопруга на мојот партнер, откако таа почина – го сакам како свој син“ „Знаев дека влегувам во животот на дете што никогаш не сум го сретнала и бев заг...
Маж со церебрална парализа бил „затвореник“ во својот дом: „Сопругата и нејзиниот љубовник не ми дав... „Поминав четири години во кревет, ме хранеа само колку да преживеам“, открива па...
„Веќе 2 години немам секс, мажите се плашат од мене затоа што сум премногу убава“ Шведскиот модел Амбер Јохансен две години немала секс, ниту, пак, била на љубове...
Сопружници спијат заедно со ќерките (12 и 6), јавноста ги осуди: „Ова е болно“ „Не постои поголема глупост од тоа децата да спијат во иста соба со родителите. ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg