Чудни фотки кога Ким Џонг Ун се обидува да се однесува нормално
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 23-08-2019


Чудни фотки кога Ким Џонг Ун се обидува да се однесува нормално

Кога сака да даде пример...

chudni-fotki-koga-kim-jong-un-se-obiduva-da-se-odnesuva-normalno-03.jpg

chudni-fotki-koga-kim-jong-un-se-obiduva-da-se-odnesuva-normalno-08.jpg

Кога ја носи сопругата во јавност...

chudni-fotki-koga-kim-jong-un-se-obiduva-da-se-odnesuva-normalno-12.jpg

Кога се дружи со познати личности (во случајов со кошаркарот Денис Родман)...

chudni-fotki-koga-kim-jong-un-se-obiduva-da-se-odnesuva-normalno-14.jpg

Кога се покажува на терен...

chudni-fotki-koga-kim-jong-un-se-obiduva-da-se-odnesuva-normalno-13.jpg

chudni-fotki-koga-kim-jong-un-se-obiduva-da-se-odnesuva-normalno-11.jpg

chudni-fotki-koga-kim-jong-un-se-obiduva-da-se-odnesuva-normalno-04.jpg

С. С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

За светот има надеж: 12 докази дека не е сè така црно Брачен пар собрал 15 милиони долари за разделените мигрантски семејства. Да...
10 земји во светот во кои се јаде најмногу чоколадо Еден Швајцарец јаде околу 10.8 килограми чоколадо годишно, а еден Кинез само 100...
12 чудни навики на луѓето низ земјите во светот Зошто во Кореја не смеете да си сипете пијалак сами, а во Тајван не смеете да до...