Што ти се прави другари: Жена му не го пуштила на Светско во Русија, па го испринтале за да го шетаат секаде со нив
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Java Developer 15-02-2019
Собар/ка 15-02-2019


Што ти се прави другари: Жена му не го пуштила на Светско во Русија, па го испринтале за да го шетаат секаде со нив

Една група на другари од Мексико кои се верни фанови на фудбал, годинава без двоумење го испланирале своето патување до Русија. Но, еден од нив ги откачил затоа што сопругата не го пуштила.

sto-ti-se-pravi-drugari-zena-mu-ne-go-pustila-na-svetsko-vo-rusija-pa-go-isprintale-za-da-go-shetaat-sekade-so-niv-001.jpg

Како што сите вистински другари би направиле, ситуацијата не останала без сеир на негова сметка.

Наместо да го молат, едноставно си го испринтале во реална големина и сега каде и да одат го носат со нив. И најважното, го чекираат, да гледа што пропушта.

За кратко време неговата приказна стана атракција низ Москва:

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Девојка го остави момчето дома и појде на гратис патување од 22.000 ев... Што мислите дали момче од Македонија би ѝ го дозволило ова на својата партнерка?...
Инстаграм фотки од поранешна стјуардеса со кои јавно ги срами патницит... Некултурните и диви патници се нешто од што очигледно никогаш нема да се спасиме...
Импресивна глетка - најголемата статуа во светот од неодамна е во Инди... 182 метри високиот споменик беше неодамна официјално инаугуриран во Гуџарат во И...