Блогерка беше касната од свиња на Бахамите, правејќи ја совршената фотка (видео)


Блогерка беше касната од свиња на Бахамите, правејќи ја совршената фотка (видео)

Атрактивната русокоса од Венецуела се пожали за незгодата за време на одморот на Инстаграм.

blogerka-beshe-kasnata-od-svinja-na-bahamite-pravejkji-ja-sovrshenata-fotka-video-01.jpg

Фитнес блогерката Мишел Левин (32) е фитнес блогерка од Венецуела која доживеа незгода на Бахамите. На плажа додека бараше совршен кадар за фотографирање, свиња ја гризна на задникот.

blogerka-beshe-kasnata-od-svinja-na-bahamite-pravejkji-ja-sovrshenata-fotka-video-04.jpg

Таа се пожали на црвената трага на задникот и на Инстаграм прикачи видео од моментот кога настанала повредата.

blogerka-beshe-kasnata-od-svinja-na-bahamite-pravejkji-ja-sovrshenata-fotka-video-03.jpg

Како изгледаше ситуацијата:

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

🐷🤨🤷🏼‍♀️😂

A post shared by Michelle Lewin (@michelle_lewin) on

Прочитајте и за искуството на Македонецот што пливал со свињи на Бахамите!

Фотки од атрактивната Мишел на следната страна...Би можело да ве интересира:

Блогерка обвинета што се сликала пред воз кој се движи, за добра Инста... Иако обожаваме да ги гледаме совршените фотки од патувања на Инстаграм блогерите...
21-годишна девојка објави фотка во бикини со целулит и откри како си г... Девојка која шири позитива и нема комплекси, објавува фотки на Инстаграм во кои ...
Снајди се за совршена фотка - Која е жената што позира со туѓ прстен н... Оваа вирална фотка доби над 660.000 лајкови и повеќе од 158.00 ретвитови на Твит...