Блогерка беше касната од свиња на Бахамите, правејќи ја совршената фотка (видео)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Prodavacka 20-05-2019
Возач 20-05-2019
Продавач 20-05-2019


Блогерка беше касната од свиња на Бахамите, правејќи ја совршената фотка (видео)

Атрактивната русокоса од Венецуела се пожали за незгодата за време на одморот на Инстаграм.

blogerka-beshe-kasnata-od-svinja-na-bahamite-pravejkji-ja-sovrshenata-fotka-video-01.jpg

Фитнес блогерката Мишел Левин (32) е фитнес блогерка од Венецуела која доживеа незгода на Бахамите. На плажа додека бараше совршен кадар за фотографирање, свиња ја гризна на задникот.

blogerka-beshe-kasnata-od-svinja-na-bahamite-pravejkji-ja-sovrshenata-fotka-video-04.jpg

Таа се пожали на црвената трага на задникот и на Инстаграм прикачи видео од моментот кога настанала повредата.

blogerka-beshe-kasnata-od-svinja-na-bahamite-pravejkji-ja-sovrshenata-fotka-video-03.jpg

Како изгледаше ситуацијата:

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

🐷🤨🤷🏼‍♀️😂

A post shared by Michelle Lewin (@michelle_lewin) on

Прочитајте и за искуството на Македонецот што пливал со свињи на Бахамите!

Фотки од атрактивната Мишел на следната страна...Би можело да ве интересира:

Блогерка обвинета што се сликала пред воз кој се движи, за добра Инста... Иако обожаваме да ги гледаме совршените фотки од патувања на Инстаграм блогерите...
21-годишна девојка објави фотка во бикини со целулит и откри како си г... Девојка која шири позитива и нема комплекси, објавува фотки на Инстаграм во кои ...
„Не мислев дека сте бордел“ - ресторан стана мета на критики, поради ф... Лошиот маркетинг потег на еден ресторан се прошири вирално. „Извинете но не е до...