Жена, по 4 деца и развод, на 37 години стана Плејбој модел


Жена, по 4 деца и развод, на 37 години стана Плејбој модел

Цел живот имала желба да биде модел, а по разводот успеала да си го реализира својот сон.

zhena-po-4-deca-i-razvod-na-37-godini-stana-plejboj-model-01.jpg

Фиона Холингсворт (37) од Велика Британија вели дека ѝ се вратила самодовербата откако се развела и затоа одлучила да си ги реализира своите соништа.

Таа го запознала својот сопруг многу млада и на 21 година стапила во брак со него. Добиле 4 деца заедно, но нејзината страст за кариера на модел тлеела со години.

zhena-po-4-deca-i-razvod-na-37-godini-stana-plejboj-model-02.jpg

По разводот во октомври 2019 година, се пријавила на натпревар за убавина во костими за капење, а таму ја забележал некој од одговорните во Плејбој, па така започнала нејзината кариера како модел за Плејбој.

zhena-po-4-deca-i-razvod-na-37-godini-stana-plejboj-model-03.jpg

Сега, Фиона без проблем позира во провокативно издание и испраќа порака до другите мајки дека никогаш не е доцна за исполнување на своите соништа.

zhena-po-4-deca-i-razvod-na-37-godini-stana-plejboj-model-12.jpg

zhena-po-4-deca-i-razvod-na-37-godini-stana-plejboj-model-09.jpg

Правилно или погрешно, проценете вие:

zhena-po-4-deca-i-razvod-na-37-godini-stana-plejboj-model-11.jpg

zhena-po-4-deca-i-razvod-na-37-godini-stana-plejboj-model-10.jpg

zhena-po-4-deca-i-razvod-na-37-godini-stana-plejboj-model-08.jpg

zhena-po-4-deca-i-razvod-na-37-godini-stana-plejboj-model-07.jpg

zhena-po-4-deca-i-razvod-na-37-godini-stana-plejboj-model-06.jpg

zhena-po-4-deca-i-razvod-na-37-godini-stana-plejboj-model-05.jpg

zhena-po-4-deca-i-razvod-na-37-godini-stana-plejboj-model-04.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Жена си позира за селфи во метро како никој да не ја гледа (видео) Жена одржа лекција за самодоверба откако си направи фотосесија среде метро. Храб...
Пар се венчал кога тој имал 17 години, а таа 51 - сега слават 19 години брак По 8 месеци врска, тие се венчале иако со 34 години разлика во години еден од др...
Жена за првпат стана мајка на близначиња на 50 години, по низа спонтани абортуси Го чекала вистинскиот, но не дошол, па од 39-годишна возраст минала години и год...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg