Имала 33 килограми, а сега е бодибилдер – 21-годишна девојка со вежбање ја победила булимијата - Results from #1


Имала 33 килограми, а сега е бодибилдер – 21-годишна девојка со вежбање ја победила булимијата

Спирова С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Таа имала 14 години, а тој 18 кога станале родители за првпат - сега имаат 21 дете Откако открија дека на 13 години забременила за прв пат, најголемото семејство в...
Тераси на покривите, животот почнува на 40 години: 9 факти за животот во Шпанија Не е важно што ќе кажат другите, па така се прекршуваат стандардите за убавина, ...
„Син ми (5), игра видео игри по 6 часа на ден – но, барем е мирен и не морам да го набљудувам постој... Минатата година предизвика бурни реакции кога се дозна дека таа се вози во прва ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg