Хрватска ја има најсексапилната навивачка на Светското првенство во Катар (фото)

Долгоногата црнокоса убавица од Хрватска од 2014 година, па наваму е присутна на секое Светско првенство во фудбал, а деновиве ја загрева атмосферата во Катар.

hrvatska-ja-ima-najseksapilnata-navivachka-na-svetskoto-prvenstvo-vo-katar-foto-01.jpg

Ивана Кнол важи за најпознатата хрватска навивачка, а сега и за време на Светското првенство во фудбал во Катар повторно со право го носи епитетот најсексапилна навивачка.

hrvatska-ja-ima-najseksapilnata-navivachka-na-svetskoto-prvenstvo-vo-katar-foto-04.jpg

Таа отпатува таму за да ја поддржи хрватската реперезентација, но оди и на другите натпревари и постојано прикачува фотографии од трибините.

Најсексапилната натпреварувачка на Светското првенство во Катар:

Повеќе фотографии од Ивана Кнол:

Прочитајте повеќе информации за неа - Провокативните фотки се дело на нејзиниот дечко – Која е најзгодната хрватска навивачка?

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Работници умирале додека ги граделе стадионите - зошто Шакира и фудбалските фанови го бојкотираат Св... По гласините дека многу работници загинале додека ги граделе стадионите, но и фа...
Девојка од Израел е едно од најубавите лица на светот (фото) Со крупните сини очи и полните усни, Јаел Шелбија (20) е една од најубавите дево...
Швеѓанката со нозе долги 101 сантиметар е помускулеста од кога било (фото) Нејзините неверојатно долги нозе, кои ја направија светски славна, сега се помус...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg