Huawei ги поканува сите свои верни поддржувачи на глобалната онлајн премиера на новата P40 серија
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 29-03-2020
ВОЗАЧИ 27-03-2020


Huawei ги поканува сите свои верни поддржувачи на глобалната онлајн премиера на новата P40 серија

Глобалната премиера на новата, долгоочекувана серија Huawei P40 е закажана на 26 март (четврток), од 14 часот.

huawei-gi-pokanuva-site-svoi-verni-poddrzhuvachi-na-globalnata-onlajn-premiera-na-novata-p40-serija-01.jpg

Под слоганот #VisionaryPhotography, настанот ќе се емитува онлајн и секој може да го следи на следниве линкови:

- Официјалниот веб сајт на Huawei

- Официјалната Facebook страна

- Официјалниот канал на YouTube

Huawei ги кани сите свои корисници и обожаватели, заедно, онлајн, да бидеме сведоци на претставувањето на новите производи од култната P серија, создадени и ажурирани со повеќе иновации за визуелните уметници - фотографи, видео-автори, луѓе со силно изразена креативност и сите за кои креативното изразување е важен и неопходен дел од овој современсвет.

Ајде заедно да се соочиме со Huawei P40 Series!

#VisionaryPhotography

#StayConnected

huawei-gi-pokanuva-site-svoi-verni-poddrzhuvachi-na-globalnata-onlajn-premiera-na-novata-p40-serija-02.jpg

Би можело да ве интересира:

Професионално селфи студио со камерата на Huawei Mate 10 lite Неодамна претставениот Huawei Mate 10 lite е првиот паметен телефон на компанија...
Huawei P30 Pro е „Смартфон на годината” според EISA Компанијата ја освои престижната награда втора година по ред... Компанијата ј...
Рен Женгфеи - основач на Huawei: Малкумина знаат дека татко на 5G e турскиот професор Ердал Арикан 5G се базира на математички алгоритам на кој наидовмедва месеци по неговото обја...