Еден хороскопски знак кој секоја жаба ја претвора во принц
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Komercija 25-05-2019


Еден хороскопски знак кој секоја жаба ја претвора во принц

Алфа жена, амбициозна, дисциплинирана, организирана, трпелива, одговорна, одлучна, бестрашна, но упорна и на поле љубов.

eden-horoskopski-znak-koj-sekoja-zhaba-ja-pretvora-vo-princ-01.jpg

Како типична претставничка на земјените знаци, стои цврсто на земја и не е склона на фантазирање, туку живее во реалноста и го граби она што може.

За амбициозноста не зборуваме, бидејќи ја има во огромни количини, но знае да скршне од патот при изборот на партнер. Дури и да одбере партнер без „потенцијал“, ќе се труди да направи нешто повеќе од него.

Зборуваме за жената родена во знакот на Јарец.

Ако жената Јарец реши да излезе со вас на состанок, очекува дека вие ќе бидете тој кој по неколку месеци ќе клекне пред неа.

Ако заклучи дека сте партнер за неа, бидете сигурни дека нејзината љубов ќе биде постојана и топла.

Таа во секоја жаба гледа принц. Единствено нешто што бара од партнерот е да покаже карактер и лојалност, а таа ќе го истера останатото.

Љубовта за неа е сериозна работа и ако некој ѝ се допаѓа, нема да чека судбината да го одработи своето, туку ќе се потпре на своите заведувачки способности и ќе ги преземе работите во свои раце додека не го добие посакуваниот резултат.

eden-horoskopski-znak-koj-sekoja-zhaba-ja-pretvora-vo-princ-02.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Лавот е ненаситен, Близнаците пробуваат 10 парчиња во гардеробата - зн... Сезона на огромни попусти. Време е да се подновите со некое парче облека, или не...
Каков ефект има вашето его врз вас според хороскопскиот знак? Егото е нешто што ни е потребно за да се бориме за себе и да преживееме и воопшт...
Скорпијата манијачи низ прозорецот, Водолијата шета гола - што прави с... Зарем има подобро чувство од тоа да си сам дома? Тогаш имаме целосна слобода да ...