Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 08-08-2022
Технолог 08-08-2022
Шивач/ки 08-08-2022


Еден хороскопски знак кој секоја жаба ја претвора во принц

Алфа жена, амбициозна, дисциплинирана, организирана, трпелива, одговорна, одлучна, бестрашна, но упорна и на поле љубов.

eden-horoskopski-znak-koj-sekoja-zhaba-ja-pretvora-vo-princ-01.jpg

Како типична претставничка на земјените знаци, стои цврсто на земја и не е склона на фантазирање, туку живее во реалноста и го граби она што може.

За амбициозноста не зборуваме, бидејќи ја има во огромни количини, но знае да скршне од патот при изборот на партнер. Дури и да одбере партнер без „потенцијал“, ќе се труди да направи нешто повеќе од него.

Зборуваме за жената родена во знакот на Јарец.

Ако жената Јарец реши да излезе со вас на состанок, очекува дека вие ќе бидете тој кој по неколку месеци ќе клекне пред неа.

Ако заклучи дека сте партнер за неа, бидете сигурни дека нејзината љубов ќе биде постојана и топла.

Таа во секоја жаба гледа принц. Единствено нешто што бара од партнерот е да покаже карактер и лојалност, а таа ќе го истера останатото.

Љубовта за неа е сериозна работа и ако некој ѝ се допаѓа, нема да чека судбината да го одработи своето, туку ќе се потпре на своите заведувачки способности и ќе ги преземе работите во свои раце додека не го добие посакуваниот резултат.

eden-horoskopski-znak-koj-sekoja-zhaba-ja-pretvora-vo-princ-02.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Што најмногу ве нервира во лето, според вашиот хороскопски знак? Дури и да си поминуваат навистина добро, Рибите секогаш се убедени дека претходн...
Негативни карактеристики поради кои другите бегаат од вас, според хороскопскиот знак Ароганцијата на Лавовите, постојаното плачење на Раковите и егоизмот на Скорпиит...
4 хороскопски знаци кои се вистински „мамини мази“ Мајката е посебно суштество во животот на секој човек и без разлика колку години...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg