Тројца мажи во хороскопот кои важат за најлоши сопрузи
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 23-01-2020


Тројца мажи во хороскопот кои важат за најлоши сопрузи

Без навреда, но некои хороскопски знаци едноставно не се создадени за да бидат совршени сопрузи, иако секако, постојат исклучоци.

trojca-mazhi-vo-horoskopot-koi-vazhat-za-najloshi-sopruzi-01.jpg

Во хороскопот постојат неколку знаци кои не се создадени за фамилијарен живот – кои мажи се тие?

Не е дека буквално сите мажи во овие знаци не се добри сопрузи, но повеќето имаат потенцијал да ја утнат работата...

Сфатете го ова само како забава и мала претпазливост, а ако веќе сте избрале маж во овој знак, бидете подготвени да го разберете и да не се лутите...

Кои мажи во хороскопот не се за брак?

Рак

Не очекувајте дека мажите припадници на овој знак ќе ви праќаат романтични пораки, ќе ви покажуваат дека им недостасувате ако сте одвоени некој период или дека едвај чека да си дојде дома и да ве види. Тие се фокусирани на работата, па често може да заборават на некои семејни обврски.

Скорпија

Скорпиите го сакаат семејството и ќе направат сè што е во нивна моќ за да им го обезбедат најдоброто на најблиските. Но, не очекувајте дека ќе бидат многу отворени, дека ќе имате разговори во кои ќе ви кажуваат сè. Тие се изолираат и ги гледаат сите како непријатели, а тоа може да е мачно искуство во брак...

Стрелец

Тие се премногу опседнати со самите себе, со исполнувањето на сопствените желби и цели и реализирањето како личност. Тие се слаби на пријатели, патувања и предизвикувачки проекти – сè што е поврзано со одење напред. А бракот и домашните обврски може да им го наруши тоа што им е на прво место...

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

5 мажи во хороскопот кои имаат потенцијал да бидат добри сопрузи и татковци Покрај оние кои важат за најлоши сопрузи во хороскопот, има и такви кои имаат по...
Според хороскопот: Кои мажи најубаво се бакнуваат? Ништо не е помагично од разменувањето нежности со саканата личност. Ако може да ...
Жени од Зодијакот кои најчесто ги привлекуваат помлади мажи „Холивудскиот“ тренд за врска помеѓу жена и многу помлад маж не потекнува од Хол...