Евтин, а сладок велигденски подарок: Јајце полнето со чоколади
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 06-12-2019
Продавач 06-12-2019


Евтин, а сладок велигденски подарок: Јајце полнето со чоколади

Иако Велигден трае само неколку дена, за негово славење постојат еден куп идеи кои лесно може да се претворат во реалност.

eggsurprise-780x364.jpg

За сите родители, тетки, баби и дедовци денес претставуваме една супер идеја која може да ја изработат за младите или пак заедно со нив.

Потребен ви е само еден балон, коноп, лепило и чоколадни јајца.

Постапката е повеќе од лесна, а крајниот резултат воодушевувачки:

Би можело да ве интересира:

20 идеи за тетоважи кои будат сензуалност (фото) Многу луѓе признаваат дека тетоважите прават да се чувствуваат секси, а замислет...
Кутија полна со ситници – Идеален подарок за кога немате идеја што да ... Дали и вие сте од оние на кои им е најтешко кога треба да бираат подарок за неко...
14 идеи за родителите кои сакаат домот да го претворат во куќа од сони... Децата сакаат домот да им наликува на куќа од бајките, или пак, да биде креативн...