За што сè може да го искористите стариот тексас?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Фризеркa 28-05-2020


За што сè може да го искористите стариот тексас?

Облеката од тексас никогаш нема да излезе од мода, но постои голема шанса старите износени фармерки во еден момент едноставно да ви досадат. Место да ги фрлите во канта, зошто да не ги искористите за да направите од нив нешто сосема ново?

za-sto-se-moze-da-go-iskoristite-stariot-teksas-01.jpg

Можеби оригинален ранец или симпатичен организарот кој ќе може да го закачите на зид?

Погледнете ги овие кратки и лесни туторијали кои ќе ви помогнат да решите што да направите од стариот тексас:

1. Направете ранец од стари фармерки


2.
Подарете и нов изглед на старата јакна


3.
Старата досадна кошула претворете ја во модерен топ


4.
Од старите тексас шорцеви и фармерки направете симпатичен организатор


5.
Направете омбре елек од тексас јакна

Би можело да ве интересира:

Кошула отпорна на дамки, принтер за палачинки: 10 изуми кои наскоро ќе го променат светот Замислете кошула која е отпорна на кечап и мајонез, а притоа не мора да ја пегла...
9 „направи сам“ проекти за кои сѐ што ви е потребно е само шише од пиво Скоро сите луѓе се љубители на пиво. Во ред, добро не сите, меѓутоа голем дел. И...
Сам свој мајстор: Луѓе од старата облека си направија нови кул парчиња (фото) Имате слободно време и ножички? Време е за акција, кој рече дека за да имате нов...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава