Направи сам: Торба за лаптоп во 18 секунди
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 06-12-2019
Продавач 06-12-2019


Направи сам: Торба за лаптоп во 18 секунди

Дуксерите покрај тоа што се удобни, топли и релативно практични за носење, можат да имаат и поинаква намена – од нив можете да направите торба каде ќе го носите вашиот лаптоп.

napravi-sam-torba-za-laptop-vo-18-sekundi-01.jpg

Веројатно никогаш не сте помислите дека на тој начин можете да го употребите вашиот омилен дуксер.

Ако внимателно го погледнете видеото кое трае 18 секунди, веројатно многу лесно и брзо ќе направите торба за носење на лаптопот.

Би можело да ве интересира:

Музеј за лоша уметност - Место со „најдобрите“ дела од оваа категорија Ако уметноста може да се подели на добра и лоша, тогаш овој музеј ги има најдобр...
Како сами да ја направите Божиќната трпеза беспрекорна? (фото) Божиќниот ручек или вечера секоја година е причина да седнете и наздравите со на...
Генијални дизајнерски изуми кои заслужуваат аплауз (фото) Дизајнерите се оние кои создаваат од ништо – нешто, па понекогаш не можеме да пр...