Зимска идила на машки начин: Дечко си изградил луксузно игло со мини бар и соба за вежбање
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 21-09-2020


Зимска идила на машки начин: Дечко си изградил луксузно игло со мини бар и соба за вежбање

Очигледно новиот тренд во Америка кој е инспириран од снежната бура Џонас е градење на игло. Покрај човекот кој го објавил своето игло на Airbnb, сега уште еден Reddit корисник ја објави својата креација.

si-izgradil-dvosobno-luksuzno-iglo-so-mini-bar-i-soba-za-vezbanje-01.jpg

dickpoop88 ги објавил фотографиите од својот двособено луксузно игло кое го направил во својот двор и кое му служи како место за одмор.

Иглото има врати на лизгање направени од дрвени плочи, самиот под е истото така „поплочен“ со водоотпорно дрво. Има мала полица за книги, мини бар и декоративни свеќи.

Во иглото, покрај дневната соба, има уште една соба каде се наоѓа собата за вежбање со еден тег.

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Во Дубаи ќе се гради облакодер каде секој стан ќе ротира 360 степени Одново можеме да кажеме дека Дубаи е светлосни години пред целиот свет... Одн...
15 хорор сцени во хотелски соби Кога погледот од хотелската ќе ве разочара, а сцената во тоалетот ќе ве остави п...
30 фотки кои ќе ве предомислат ако не сакате тетоважи Тетоважите не секогаш мора да подразбираат змејови, костурски глави и голи девој...

Најчитани неделава