Илустрации кои не се целосни без врз нив да ставите шолја кафе
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 23-08-2019


Илустрации кои не се целосни без врз нив да ставите шолја кафе

ilustracii-koi-ne-se-celosni-bez-vrz-niv-da-stavite-solja-kafe-01.jpg

Илустрациите во облик на картички кои не се целосни без да ги „извалкате“ со кафе се идеја која има моќ да ви го разубави денот!

Наместо на важните документи да имате кругови од кафе, сега тоа може да го направите врз овие илустрации и да ги комплетирате.

Потоа да ги подарите на некој кој знае да ја цени креативноста.

ilustracii-koi-ne-se-celosni-bez-vrz-niv-da-stavite-solja-kafe-02.gif

ilustracii-koi-ne-se-celosni-bez-vrz-niv-da-stavite-solja-kafe-03.gif

ilustracii-koi-ne-se-celosni-bez-vrz-niv-da-stavite-solja-kafe-04.gif

ilustracii-koi-ne-se-celosni-bez-vrz-niv-da-stavite-solja-kafe-05.gif

ilustracii-koi-ne-se-celosni-bez-vrz-niv-da-stavite-solja-kafe-06.gif

ilustracii-koi-ne-se-celosni-bez-vrz-niv-da-stavite-solja-kafe-07.gif

ilustracii-koi-ne-se-celosni-bez-vrz-niv-da-stavite-solja-kafe-03.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Zara го промени логото - луѓето се збунети и Твитер е преплавен со ком... „Новото лого на Zara всушност се обидува да ме стисне во нивната облека“ е една ...
Кафуле во Сингапур го служи шеќерот како магично облаче над шолја кафе... Ако мислите дека не може да имате посладок ритуал за кафе од сегашниот, ова кафу...
Велигденски декорации кои може да ги направите заедно со децата Викендот е време кога им посветуваме време на најблиските, а велигденското украс...