3Д пролетно разубавување за велосипеди со мини букети
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Перач 30-09-2020
Фризеркa 29-09-2020
Forum Manager 29-09-2020


3Д пролетно разубавување за велосипеди со мини букети

Во топлата пролетна сезона, совршена за возење велосипед и рекреација, замислете го вашето омилено еколошко превозно средство декорирано со растенија. Зарем има поубава глетка од еден цветен велосипед?

3d-proletno-razubavuvanje-za-velosipedi-so-mini-buketi-01.jpg

Американската дизајнерка Колин Џордан создаде серија на мини-вазни, дизајнирани со помош на 3D печатење, кои се поставуваат на воланот на велосипедот.

Сега, малата цветна градина може да ја возите секаде со вас, со помош на овие симпатични декоративни елементи.

Украсете ги велосипедите на сличен начин - и започнете да вртите.

(O)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Со 40.000 чекори прави прекрасни гигантски слики на снег Сајмон Бек е уметник кој станал познат низ целиот свет благодарение на неверојат...
Моќни кампањи на кои бевме сведоци во 2016-та Глобалните кампањи ги опфаќаат глобалните проблеми, за кои за жал, сите молчат. ...
Како да внесете празнична магија во секоја соба од домот? Оние кои уживаат во новогодишната магија, не сопираат со постојано украсување и ...

Најчитани неделава