Утрата штотуку станаа поубави - Сега постои кревет кој се мести сам (видео)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Account Manager 28-02-2020
Менаџер 28-02-2020


Утрата штотуку станаа поубави - Сега постои кревет кој се мести сам (видео)

Креветот кој се мести сам можеби ви се чини како научна фантастика и нешто што никогаш нема да постои освен во вашите фантазии, но група дизајнери решија да им ги олеснат утрата на сите мрзливи луѓе.

utrata-stotuku-stanaa-poubavi-sega-postoi-krevet-koj-sam-se-mesti-video-01.jpg

Ohea Smart Bed работи со помош на далечинско и потребни се околу 50 секунди за сам да се намести како никогаш да не сте се тркалале во него.

Видеото оригинално беше поставено во 2012-та, но изминативе денови има добар потенцијал да стане вирална сензација.

utrata-stotuku-stanaa-poubavi-sega-postoi-krevet-koj-sam-se-mesti-video-02.jpg

Некои тврдат дека идејата е глупава, додека други (посебно оние мрзливите) се воодушевени.

Мислите дека ако го имате утрата ќе ви бидат поубави и полесни?

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Уметникот кој 20 години слика само мали продавнички во Јужна Кореја Уметникот од Јужна Кореја, Ми Кјоунг Ли, успева да пронајде врвна убавина во сек...
Стара црква трансформирана во скејт-парк со колоритни графити Стара црква во шпанскиот град Ланера доживува зачудувачка трансформација во скеј...
Неодоливи рачно плетени и везени плик чанти кои потсетуваат на вистински книги Доколку сте вешти со игла, конец и ножици, ова е прекрасна идеја да го испробате...

Најчитани неделава