Сланина или палачинка? Обележувачи за книги кои при секое читање ќе ве потсетат колку сте гладни
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Account Manager 28-02-2020
Менаџер 28-02-2020


Сланина или палачинка? Обележувачи за книги кои при секое читање ќе ве потсетат колку сте гладни

Ако во Јапонија можете да најдете нешто подобро од нивната храна, тогаш тоа е нивната лажна храна. Таму имаат цели специјализирани продавници кои продаваат восочни садови полни со нудли.

vo-forma-na-slanina-ili-palacinki-obelezuvaci-za-knigi-inspirirani-od-hrana-01.jpg

Обично овие восочни садови служат на рестораните за да покажат како изгледа нивната храна, но одредени типови се употребуваат како интересни обележувачи за книги.

Веројатно ќе се согласите дека по овие обележувачи, полиците никогаш повторно нема да ви бидат исти.

Под услов да издржите да не огладнете од парчето „сланина“ кое ќе ви покажува до каде сте стигнале со читање:

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Патики кои не може да не ви бидат точни (фото) Најновиот изум за кој зборува целиот свет се патиките изработени од традиционалн...
13 импресивни изуми за кои сите сме сонувале најмалку еднаш Лопатка од која никогаш нема да го истурите собраното ѓубре или микрофибер марам...
Бушава новогодишна елка: За да ја направите само замотајте волна околу рака (видео) Кога и да ви затреба екстра декорација на масата или полиците, или пак итно ви т...

Најчитани неделава