Ја сакаме дома - маса која изгледа како касета (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Ја сакаме дома - маса која изгледа како касета (фото)

Секој ќе ја сака - во тоа сме сигурни, бидејќи секој посакува да има дома уникатно парче мебел кое ќе го одвојува, кое домот ќе го прави како место од кое ќе се гордеете.

ja-sakame-doma-masa-koja-izgleda-kako-kaseta-01.jpg

А, тоа посебно може да биде така, ако самите се погрижите со свои раце и алатки да направите нешто посебно, нешто што ќе остави личен печат во домот.

Така, еден човек решил со свои раце да нè врати во `80-те и `90-те, креирајќи маса во форма на касета.

Звучи интересно, се согласувате?

Фотките ќе ви покажат дека веднаш ќе посакате да ја имате оваа маса во домот:

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

12 одлични изуми кои ќе му го олеснат животот на секој родител Електрична количка која вози сама на копче и ѝ се подесува брзината и уште 11 ин...
Кул дизајни кои ќе го доведат концептот за комфор во домот на ново нив... Дизајнерите не застануваат со нивниот креативен ум и постојано измислуваат дизај...
Самохрана мајка сама си изградила куќа од 18 метри квадратни за да си ... Мишел Бојл од Орегон, до неодамна била присилена да изнајмува куќа, по цена...