18 рачно изработени честитки за посреќни празници
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


18 рачно изработени честитки за посреќни празници

Во време кога сите честитаат апсолутно сè преку Фејсбук, бидете единствени и вратете го ретро шмекот на празниците преку испраќање честитки.

18-racno-izraboteni-cestitki-za-posrekni-praznici-001.jpg

Со елки, ирваси, лампиони, Дедо Мразовци и снегулки, празниците се поубави кога ќе ја добиете првата честитка.

Посебно ако е рачно изработена, со внимание и љубов.

Бидете уникатни годинава:

Елки од хартија

18-racno-izraboteni-cestitki-za-posrekni-praznici-1.jpg

18-racno-izraboteni-cestitki-za-posrekni-praznici-2.jpg

Елка од копчиња

18-racno-izraboteni-cestitki-za-posrekni-praznici-3.jpg

Пингвин

18-racno-izraboteni-cestitki-za-posrekni-praznici-4.jpg

Колаж Дедо Мраз

18-racno-izraboteni-cestitki-za-posrekni-praznici-5.jpg

18-racno-izraboteni-cestitki-za-posrekni-praznici-6.jpg

Елки од колаж или цефки

18-racno-izraboteni-cestitki-za-posrekni-praznici-7.jpg

Повторно елки или лампиони од хартија

18-racno-izraboteni-cestitki-za-posrekni-praznici-8.jpg

Животни од отпечаток од прст

18-racno-izraboteni-cestitki-za-posrekni-praznici-9.jpg

18-racno-izraboteni-cestitki-za-posrekni-praznici-10.jpg

Елка од стапче за сладолед и материјал

18-racno-izraboteni-cestitki-za-posrekni-praznici-11.jpg

Честитки од стари весници

18-racno-izraboteni-cestitki-za-posrekni-praznici-12.jpg

18-racno-izraboteni-cestitki-za-posrekni-praznici-13.jpg

Уште 9 идеи на следната страна..Би можело да ве интересира:

Безбедни деца, возачи и дом: 8 изуми кои ја одведоа сигурноста на ново ниво Повеќе нема да имате главоболки каде е вашето дете и дали сте ја заклучиле врата...
Како да ja уредите собата за вашето дете ако не го знаете полот? Планирате да уредувате соба за вашето дете кое го очекувате, но сѐ уште не го зн...
15 секојдневни предмети кои биле дизајнирани со друга намена Многу од предметите кои секојдневно ги употребуваме биле пронајдени за сосема по...

Најчитани неделава