Шанкерски столчиња со облик на храна и вино
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Шанкерски столчиња со облик на храна и вино

Необичните шанкерски столчиња на Харис Јусовиќ отсликуваат вкусна храна.

shankerski-stolcinja-kako-hrana-1.jpg

Така вешто се изведени, што на нив нема да видите досадни ногарки и потпирачи за рацете или грбот.

Сè е слеано во една фантастична целина.

Замислете да ги имате дома, секогаш ќе бидете гладни.

shankerski-stolcinja-kako-hrana-2.jpg

shankerski-stolcinja-kako-hrana-3.jpg

shankerski-stolcinja-kako-hrana-4.jpg

shankerski-stolcinja-kako-hrana-5.jpg

shankerski-stolcinja-kako-hrana-6.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Кино во Швајцарија ги замени црвените седишта со дупли кревети (фото) Колку пати досега сте сонувале за кино со кревет, наместо обични столчиња? Во Шв...
Идеи за бели, снежни новогодишни декорации од Pinterest (фото) Како најбрзо да го претворите домот во зимска бајка? Бели, снежни декорации во с...
Самохрана мајка сама си изградила куќа од 18 метри квадратни за да си ... Мишел Бојл од Орегон, до неодамна била присилена да изнајмува куќа, по цена...