30 фотки кои ќе ве предомислат ако не сакате тетоважи
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Продавач 21-11-2019


30 фотки кои ќе ве предомислат ако не сакате тетоважи

Приватни фотки со саканите, пресликани на кожата:

Црно-бела класика:

View this post on Instagram

⛵️

A post shared by BB (@balazsbercsenyi) on

View this post on Instagram

small tattoo for a good friend in prague 🇨🇿

A post shared by BB (@balazsbercsenyi) on

View this post on Instagram

'im out' + for my buddy @krisztianeder

A post shared by BB (@balazsbercsenyi) on

View this post on Instagram

🛫

A post shared by BB (@balazsbercsenyi) on


Би можело да ве интересира:

20 везени тетоважи - изгледаат покул отколку што звучат Оние кои се вљубени во уметноста која ја создаваат иглите натопени во мастило, с...
Нов уникатен дизајн на новогодишна елка за луѓето со мачки и мали дечи... Со ваквиот тип на елка повеќе нема нервози и главоболки, сепак дали е толку маги...
Самохрана мајка сама си изградила куќа од 18 метри квадратни за да си ... Мишел Бојл од Орегон, до неодамна била присилена да изнајмува куќа, по цена...