30 фотки кои ќе ве предомислат ако не сакате тетоважи
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Фризеркa 28-05-2020


30 фотки кои ќе ве предомислат ако не сакате тетоважи

Мали, стилски и нежни:

Невозможно е да не посакате цветна тетоважа:

View this post on Instagram

🌷🌿магнолия.

A post shared by Pis Saro🍃 (@pissaro_tattoo) on

View this post on Instagram

Spring mood🌸🌸🌸

A post shared by Pis Saro🍃 (@pissaro_tattoo) on

View this post on Instagram

Веточка персика 🌸🌸🌸🌿

A post shared by Pis Saro🍃 (@pissaro_tattoo) on

View this post on Instagram

🌿🌸фантастическая фуксия .

A post shared by Pis Saro🍃 (@pissaro_tattoo) on

М. Д. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

30 тетоважи за оние на кои животот им е исполнет со патувања Луѓето кои си го исполнуваат животот со патувања, а пасошот со печати, најчесто ...
Тетоважи со скриено, но длабоко значење (фото) Додека едни го гледаат само како уметност, за некои луѓе, тетоважата е симбол ко...
Тетоважи создадени за сите кои сакаат зимата да трае засекогаш Божиќна магија (која веќе изминува), греено вино, свеж ладен воздух и ни фали уш...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава