13 рекламни постери кои ја засенуваат секоја конкуренција
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 06-12-2019
Продавач 06-12-2019


13 рекламни постери кои ја засенуваат секоја конкуренција

Во морето од рекламни постери, се наоѓа по некој „бисер“ кој се памети и раскажува со години.

13-reklamni-posteri-koi-ja-zasenuvaat-sekoja-konkurencija-001.jpg

Токму овие 13 рекламни постери го достигнале врвот и се издигнале над секоја конкуренција:

Маркетингот е уметност

13-reklamni-posteri-koi-ja-zasenuvaat-sekoja-konkurencija-1.jpg

Ти не си ти кога си гладен

13-reklamni-posteri-koi-ja-zasenuvaat-sekoja-konkurencija-2.jpg

Ви делува познато?

13-reklamni-posteri-koi-ja-zasenuvaat-sekoja-konkurencija-3.jpg

Кафето кое ви е аларм наутро

13-reklamni-posteri-koi-ja-zasenuvaat-sekoja-konkurencija-4.jpg

Насмевнете се

13-reklamni-posteri-koi-ja-zasenuvaat-sekoja-konkurencija-5.jpg

McDonald's ги решава проблемите со вашите мали чудовишта

13-reklamni-posteri-koi-ja-zasenuvaat-sekoja-konkurencija-6.jpg

Фантазијата е сè на овој свет

13-reklamni-posteri-koi-ja-zasenuvaat-sekoja-konkurencija-7.jpg

Ослободете ја кожата

13-reklamni-posteri-koi-ja-zasenuvaat-sekoja-konkurencija-8.jpg

Отстранувач на дамки со одлична репутација

13-reklamni-posteri-koi-ja-zasenuvaat-sekoja-konkurencija-9.jpg

Бананите одобрија

13-reklamni-posteri-koi-ja-zasenuvaat-sekoja-konkurencija-10.jpg

Кучето го менува начинот на кој го гледате човекот

13-reklamni-posteri-koi-ja-zasenuvaat-sekoja-konkurencija-11.jpg

Извинете, погрешен смартфон

13-reklamni-posteri-koi-ja-zasenuvaat-sekoja-konkurencija-12.jpg

Реклама на Ford откако на жените во Саудиска Арабија им било дозволено да полагаат за возачка дозвола

13-reklamni-posteri-koi-ja-zasenuvaat-sekoja-konkurencija-13.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Вреќички чај кои ќе ја претворат вашата шолја во мини аквариум Онлајн продавницата Ocean-Teabag навистина си го оправдува името со шармантните ...
Како да внесете празнична магија во секоја соба од домот? Оние кои уживаат во новогодишната магија, не сопираат со постојано украсување и ...
10 идеи како сами да дизајнирате лампиони Сигурно веќе имате премногу лампиони и не ви паѓа на ум да купувате нови сетови ...