Одлични изуми за сите кои се зимурливи и вечно смрзнати (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Giro prodavac 22-04-2019
Столар 22-04-2019


Одлични изуми за сите кои се зимурливи и вечно смрзнати (фото)

Сите имаме барем едно другарче на кое секогаш му е ладно, без оглед на температурата и годишната сезона. Или можеби вие се пронајдовте во описот? Ладни стапала, слаба циркулација, смрзнати прсти и вечно настината половина, ви звучи познато?

Odlicni-izumi-za-site-koi-se-zimurlivi-i-vecno-smrnati-01.jpg

Некои иноватори се посветиле целосно на зимурливите луѓе со цел да им го направат животот поубав и потопол.

Па така имаме вреќи за топлење, шолји кои ги загреваат рацете, па дури и топли перничиња за под задникот.

А, изумите за топлење на рацете додека куцаме на тастатура или работиме со глувчето ни се едни од омилените.

Колку од следниве пронајдоци би сакале да ги имате за претстојната зимска сезона?

(О)Милена | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Диетална вода, градник за мажи, пиво за жени... Дали ова се најглупави... За целата генијалност која постои во секојдневните пронајдоци, постојат некои пр...
Тренд тетоважи кои се протегаат низ цел ‘рбет (фото) Некои сакаат да ја донесат природата на своето тело, додека други да бидат обвие...
18 опаковки заради кои ќе се прелажете да купите нешто што можеби и не... За повеќе од нас, дизајнот на опаковката е пресуден кога треба да одбереме еден ...