10 домаќински дизајни кои сакаме да ги најдеме спакувани под елка годинава (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Kelner 18-08-2019
КЕЛНЕР 18-08-2019


10 домаќински дизајни кои сакаме да ги најдеме спакувани под елка годинава (фото)

Полека почнуваме да се подготвуваме за купување подароци за најблиските, но и да фантазираме какви подароци би сакале ние да најдеме под накитената елка.

10-domakinski-dizajni-koi-sakame-da-gi-najdeme-spakuvani-pod-elka-godinava-001.jpg

Со текот на годините, сите многу повеќе се радуваат на некоја домаќинска ситница која го олеснува секојдневието, отколку на скап накит кој ќе го носат само во посебни прилики.

Издвоивме токму такви 10 дизајни кои дефинитивно сакаме да ги најдеме под елка годинава, убаво спакувани:

1. Ролер за сечење кој заменува десетина ножеви

10-domakinski-dizajni-koi-sakame-da-gi-najdeme-spakuvani-pod-elka-godinava-01.jpg

2. Сет за декорирање на кафе

10-domakinski-dizajni-koi-sakame-da-gi-najdeme-spakuvani-pod-elka-godinava-02.jpg

3. Или сет за декорирање колачиња

10-domakinski-dizajni-koi-sakame-da-gi-najdeme-spakuvani-pod-elka-godinava-03.jpg

4. Штипалка која сама прави бомбици од било каква смеса

10-domakinski-dizajni-koi-sakame-da-gi-najdeme-spakuvani-pod-elka-godinava-04.jpg

5. Подлога за брзо одмрзнување

10-domakinski-dizajni-koi-sakame-da-gi-najdeme-spakuvani-pod-elka-godinava-05.jpg

6. Сет за прецизна декорација на овошје и зеленчук

10-domakinski-dizajni-koi-sakame-da-gi-najdeme-spakuvani-pod-elka-godinava-06.jpg

7. Тава за повеќе рецепти одеднаш

10-domakinski-dizajni-koi-sakame-da-gi-najdeme-spakuvani-pod-elka-godinava-07.jpg

8. Апаратче за појадок 3 во 1

10-domakinski-dizajni-koi-sakame-da-gi-najdeme-spakuvani-pod-elka-godinava-08.jpg

9. весели калапи за чоколади и колачиња

10-domakinski-dizajni-koi-sakame-da-gi-najdeme-spakuvani-pod-elka-godinava-09.jpg

10. Сукало со празнични отпечатоци

10-domakinski-dizajni-koi-sakame-da-gi-najdeme-spakuvani-pod-elka-godinava-10.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Кутија полна со ситници – Идеален подарок за кога немате идеја што да ... Дали и вие сте од оние на кои им е најтешко кога треба да бираат подарок за неко...
Дизајни кои може да ги најдете онлајн и ќе ви го олеснат секојдневието... Колку пати се случило додека скролате низ онлајн продавниците да пронајдете рабо...
Кул дизајни кои се доказ дека и обичните работи може да бидат ремек-де... Иако сме навикнати некои секојдневни работи да ги гледаме со еден ист дизајн, се...