20 везени тетоважи - изгледаат покул отколку што звучат
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 23-08-2019


20 везени тетоважи - изгледаат покул отколку што звучат

Оние кои се вљубени во уметноста која ја создаваат иглите натопени во мастило, се опседнати со нов тренд – везени тетоважи.

20-vezeni-tetovazi-izgledaat-pokul-otkolku-sto-zvucat-001.jpg

Иако везени тетоважи ве потсетува на старински мотиви и ве враќа неколку века назад во времето, сепак изгледа многу покул, отколку што звучи.

Би одбрале везена тетоважа, наместо класична?

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Нов уникатен дизајн на новогодишна елка за луѓето со мачки и мали дечи... Со ваквиот тип на елка повеќе нема нервози и главоболки, сепак дали е толку маги...
Розови, гумени ковчези - нов бизарен летен хит (фото) Време е да се стави крај на гумените крофни и фламинга и да се заменат со новиот...
Кул дизајни кои ќе го доведат концептот за комфор во домот на ново нив... Дизајнерите не застануваат со нивниот креативен ум и постојано измислуваат дизај...