14 работи од Али Експрес кои ќе ни помогнат да ја спасиме планетата - Results from #1


14 работи од Али Експрес кои ќе ни помогнат да ја спасиме планетата

Дрвена чинија за сапун

14-raboti-od-Ali-Ekspres-koi-ke-ni-pomognat-da-ja-spasime-planetata (8).jpg

Силиконска менструална чашка

14-raboti-od-Ali-Ekspres-koi-ke-ni-pomognat-da-ja-spasime-planetata (7).jpg

Водоотпорен душек за деца со подолг век на траење

14-raboti-od-Ali-Ekspres-koi-ke-ni-pomognat-da-ja-spasime-planetata (6).jpg

Бамбусови четки за заби

14-raboti-od-Ali-Ekspres-koi-ke-ni-pomognat-da-ja-spasime-planetata (5).jpg

Четки за бањање од природни влакна

14-raboti-od-Ali-Ekspres-koi-ke-ni-pomognat-da-ja-spasime-planetata (4).jpg

Еко играчки за деца

14-raboti-od-Ali-Ekspres-koi-ke-ni-pomognat-da-ja-spasime-planetata (3).jpg

Вреќички од природни материјали за зеленчук

14-raboti-od-Ali-Ekspres-koi-ke-ni-pomognat-da-ja-spasime-planetata (1).jpg

(О)Милена | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Zara го промени логото - луѓето се збунети и Твитер е преплавен со коментари „Новото лого на Zara всушност се обидува да ме стисне во нивната облека“ е една ...
Креативна мајка им направи училница на своите 4 деца дома, со мебел од IKEA Изморена од хаосот кој владеел дома, една жена од Англија им направила училница ...
Во Дубаи ќе се гради облакодер каде секој стан ќе ротира 360 степени Одново можеме да кажеме дека Дубаи е светлосни години пред целиот свет... Одн...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg