20 идеи за тетоважи кои будат сензуалност (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


20 идеи за тетоважи кои будат сензуалност (фото)

Многу луѓе признаваат дека тетоважите прават да се чувствуваат секси, а замислете кога истата би била ставена на место кое уште повеќе буди сензуални чувства...

20-idei-za-tetovazhi-koi-budat-senzualnost-foto-01.jpg

На привилегирани места или на места кои будат мистерија за тоа каде продолжува тетоважата - кога вистинската тетоважа е ставена на правилно место на телото, тешко дека некој нема да ја забележи сензуалната аура.

Ако немате инспирација, ние ви нудиме неколку идеи за сензуални тетоважи:

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Тетоважи со скриено, но длабоко значење (фото) Додека едни го гледаат само како уметност, за некои луѓе, тетоважата е симбол ко...
30 тетоважи за оние на кои животот им е исполнет со патувања Луѓето кои си го исполнуваат животот со патувања, а пасошот со печати, најчесто ...
Тетоважи создадени за сите кои сакаат зимата да трае засекогаш Божиќна магија (која веќе изминува), греено вино, свеж ладен воздух и ни фали уш...

Најчитани неделава