Паметни аксесоари за патување кои ќе ја доведат удобноста на ново ниво
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


Паметни аксесоари за патување кои ќе ја доведат удобноста на ново ниво

За патувањата да ви бидат полесни, дизајнерите постојано наоѓаат паметни решенија за дизајни кои ќе ги посакате веднаш.

pametni-aksesoari-za-patuvanje-koi-kje-ja-dovedat-udobnosta-na-novo-nivo01.jpg

Не сакате да ја оставите торбата на плажа додека се бањате, немате каде да ја закачите облеката кога ќе се сместите, или како да ги пренесете стаклените работи?

Дизајнерите имаат решение за тоа, а следниве изуми ќе ви го направат секое патување поедноставно.

Аксесоари кои ќе посакате да ги имате на следното патување:

Водоотпорна торба

Несесер и кутија за организирање на козметика и додатоци за лична хигиена

pametni-aksesoari-za-patuvanje-koi-kje-ja-dovedat-udobnosta-na-novo-nivo-02.jpg

„Џебна“ машина за перење садови

Закачалки за облека соодветни за лесно пакување

pametni-aksesoari-za-patuvanje-koi-kje-ja-dovedat-udobnosta-na-novo-nivo-04.jpg

Ланче со приврзок кој крие копче што испраќа порака или GPS координати во случај на опасност

Држачи за рачниот багаж

pametni-aksesoari-za-patuvanje-koi-kje-ja-dovedat-udobnosta-na-novo-nivo-05.jpg

Гумена фолија за заштита на кршливи предмети

pametni-aksesoari-za-patuvanje-koi-kje-ja-dovedat-udobnosta-na-novo-nivo-06.jpg

Направа за пеглање облека која може да ја носите во чанта

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Кул дизајни кои ќе го доведат концептот за комфор во домот на ново ниво Дизајнерите не застануваат со нивниот креативен ум и постојано измислуваат дизај...
12 начини како креативните дизајнери ни го олесниле животот Некои луѓе се толку генијални што речиси секогаш со паметни идеи успеваат да ни ...
Малку поинакви новогодишни елки Во шаренилото од новогодишни украси кои можеме да ги забележиме насекаде во овој...

Спонзорирани линкови: