Тренд за оние кои ги мрзи да раскитуваат – елка украсена за Денот на вљубените (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Фризеркa 29-09-2020
Forum Manager 29-09-2020


Тренд за оние кои ги мрзи да раскитуваат – елка украсена за Денот на вљубените (фото)

Празничната сезона заврши и повеќето ги собраа новогодишните декорации. Но, ова не ги спречува другите да ѝ најдат уште една примена на новогодишната елка.

trend-za-onie-shto-gi-mrzi-da-raskituvaat-novogodishna-elka-za-denot-na-vljubenite-01.jpg

Се појави тренд што ќе им се допадне на сите кои ги мрзи да раскитуваат – новогодишна елка украсена за Денот на вљубените.

Луѓето ги декорираат елките со розови и бели украси, но и со други симболи на празникот, како срца и ружи.

Изгледа дека постојат безброј начини да ја трансформирате елката за Валентајн. Можете да користите сијалички, украсни ленти, па дури и лижавчиња и бонбони.

Всушност, доволно е да ги тргнете лампионите со новогодишни мотиви од елката, да ја замените ѕвездата на врвот со срце, и ќе имате одлична декорација за Денот на вљубените.

Ако ве мрзи да ја раскитувате елката, погледнете неколку причини да ја оставите барем уште еден месец:

Спирова С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Отворете ѝ врата на есента - Лесни декорации за дома Имаме супер идеја што да правите за време на студените, дождливи денови – декора...
Малку поинакви новогодишни елки Во шаренилото од новогодишни украси кои можеме да ги забележиме насекаде во овој...
Најкреативните производи кои сите ги сакаа во 2017 година (фото) Зарем денот не би бил подобар со мини машина за кафе, а домот поубав со ламба во...

Најчитани неделава