Идеи како да ги завиткате новогодишните и божиќните подароци (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Идеи како да ги завиткате новогодишните и божиќните подароци (фото)

Кога веќе сте се потрудиле да одберете добар подарок, би требало подеднакво да се потрудите и да го завиткате, а ефектот да е поголем.

idei-kako-da-gi-zavitkate-novogodisnite-podaroci-foto-001.jpg

Ако оваа година сакате сами да ги завиткате подароците, па така да пополните дел од времето поминато дома, имаме неколку креативни идеи.

Ви требаат ножички, многу украсна хартија, ситни украси, ленти, машни... и секако трпение.

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

20 идеи за тетоважи кои будат сензуалност (фото) Многу луѓе признаваат дека тетоважите прават да се чувствуваат секси, а замислет...
13 креативни идеи како да ги искористите сунѓерите за пливање за други намени Држачи за четки, штитници за децата, мека облога за тврди столици - креативноста...
Кутија полна со ситници – Идеален подарок за кога немате идеја што да купите (фото) Дали и вие сте од оние на кои им е најтешко кога треба да бираат подарок за неко...

Најчитани неделава