По фламингата и еднорозите, пловечките фотелји се хит за лето 2022

На топол ден си пловите на фотелја со студено кафе или пиво во рака, додека поголемиот дел од телото ви е во море, езеро или базен - звучи како совршено сценарио, зарем не? Новите хит летни помагала ќе ви го овозможат тоа.

po-flamingata-i-ednorozite-plovechkite-fotelji-se-hit-za-letnite-odmori-01.jpg

Се подготвувате ли за летен одмор? Ако сте вљубеник во тренди додатоци за на плажа, кои ви го разубавуваат престојот таму, тогаш ќе ви се допаднат новите пловечки фотелји.

По гумите во форма на фламинга и еднорози од изминатите години, сега хит ќе бидат овие фотелји со кои ќе можете да пиете студено пиво или нескафе додека се разладувате со поголемиот дел од телото под вода.

Предноста на овие летни помагала е што не морате да дувате долго и напорно, за разлика од душеците и гумите, кај овие фотелји површината што треба да ја надувате е навистина мала.

Компактни се и лесно ќе ги однесете до плажа или на базен, а веќе се продаваат на Амазон.

Новите летни хит помагала:

po-flamingata-i-ednorozite-plovechkite-fotelji-se-hit-za-letnite-odmori-02.jpg

po-flamingata-i-ednorozite-plovechkite-fotelji-se-hit-za-letnite-odmori-03.jpg

po-flamingata-i-ednorozite-plovechkite-fotelji-se-hit-za-letnite-odmori-04.jpg

po-flamingata-i-ednorozite-plovechkite-fotelji-se-hit-za-letnite-odmori-05.jpg

po-flamingata-i-ednorozite-plovechkite-fotelji-se-hit-za-letnite-odmori-06.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Широки се едвај 3 метри, во нив живееле и по неколку семејства – Уникатните куќи во главниот град на... Најпопуларнте куќи во главниот град на Виетнам имаат ширина од само 2-3 метри, н...
35 идеи за минималистички тетоважи инспирирани од летото (фото) Ако плажата, сонцето и тиркизната вода ви се сè што е потребно за да се наполнит...
„Лудата куќа“ во која сѐ е наопаку е хит туристичка атракција – сите одат по таван и прават откачени... Во оваа „луда куќа“ сѐ е наопаку. Посетителите можат да чекорат по таванот, а на...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg