Неповторливи, незаменливи и никогаш заборавени - 26 години од појавата на легендарните К-15
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Неповторливи, незаменливи и никогаш заборавени - 26 години од појавата на легендарните К-15

„Цацко, Миле и Тошо на аудиција во кафана“

„Тошо на кров“

„Цацко и Тито“

„Цајканот го стопира Зоран“ 

„Џони Џанак не знае кај е“

И за крај една од најпознатите нумери на Дуо Трио:

„Градинарот“

Мила М. | Црнобело Би можело да ве интересира:

Можеш ти жено сè што ќе посакаш, само немој да венееш покрај лошиот маж Што сè постигнува една жена, знае само таа, иако често и не е свесна за своите м...
„Самата си го бараше затоа што беше провокативно облечена“ Колку пати сте ја слушнале оваа неандерталска изјава поврзана како констатација ...
Не дај Боже да имам ќерка! Петок, ставив мек, топол кроасан во чинијата, неколку парчиња кашкавал и си став...

Најчитани неделава