12 причини зошто Камила Паркер ќе ѝ стане најголема сојузничка на Меган Маркл
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Java Developer 15-02-2019
Собар/ка 15-02-2019


12 причини зошто Камила Паркер ќе ѝ стане најголема сојузничка на Меган Маркл

Двете имаат армија луѓе кои не ги сметаат како доволно добри за да бидат дел од британското кралско семејство.

12-prichini-zoshto-kamila-parker-kje-i-stane-najgolema-sojuznichka-na-megan-markl-01.jpg

Меган Маркл кратко време е дел од кралското семејство, но брзо учи кому треба да му верува, а од кого да држи дистанца.

Да се биде дел од ново семејство не е лесно, особено кога станува збор за кралско семејство и 24/7 сте пред љубопитните погледи на јавноста.

И бидејќи Кејт Мидлтон е зафатена со грижата за своите 3 деца, Меган се насочи кон барање помош од Камила Паркер, маќеата на принцот Хари и принцот Вилијам, односно сопругата на принцот Чарлс.

Зошто Камила ќе стане најголемата сојузничка на Меган Маркл:

Двете се „аутсајдери“.

Запознавањето на Меган со кралскиот живот не беше толку скандалозно како тоа на Камила, кога сите ја обвинуваа за разводот на принцот Чарлс и Дијана, но сепак за многумина Меган не е првиот избор за Хари.

12-prichini-zoshto-kamila-parker-kje-i-stane-najgolema-sojuznichka-na-megan-markl-02.jpg

Двете се мета на медиумите.

Само затоа што Меган не се вклопува совршено според кралските стандарди, медиумите постојано се обидуваат да ископаат некоја ситуација со која ќе ја оцрнат, како што се нејзините семејни драми.

Камила, исто така, имаше проблем да им докаже на сите дека е достојна за член на кралското семејство. Најмалку една година папараците не ѝ даваа минута мир со цел да ја уловат во некоја незгодна ситуација.

12-prichini-zoshto-kamila-parker-kje-i-stane-najgolema-sojuznichka-na-megan-markl-03.jpg

Мора да научат да се смеат на своја сметка и да држат здрава дистанца од одредени прашања во кралското семејство.

12-prichini-zoshto-kamila-parker-kje-i-stane-najgolema-sojuznichka-na-megan-markl-04.jpg

12-prichini-zoshto-kamila-parker-kje-i-stane-najgolema-sojuznichka-na-megan-markl-05.jpg

Камила имаше многу близок однос и со Кејт Мидлтон на почетокот и направи сè за таа да се чувствува како дома во палатата, па сега истото ќе го направи и за Меган.

12-prichini-zoshto-kamila-parker-kje-i-stane-najgolema-sojuznichka-na-megan-markl-06.jpg

12-prichini-zoshto-kamila-parker-kje-i-stane-najgolema-sojuznichka-na-megan-markl-08.jpeg

Камила гледа потенцијал во Меган и смета дека Хари го направил вистинскиот избор.

12-prichini-zoshto-kamila-parker-kje-i-stane-najgolema-sojuznichka-na-megan-markl-07.jpg

Камила не обрнува внимание на семејната драма на Меган и вели дека сè испаднало така како што требало да биде.

12-prichini-zoshto-kamila-parker-kje-i-stane-najgolema-sojuznichka-na-megan-markl-09.jpg

Уште 6 причини на следната страна...Би можело да ве интересира:

19 причини зошто Кендал Џенер ќе биде топ модел уште многу години Знае како да одржи доза на мистерија околу себе, избегнува скандали, не пие алко...
Се венчаа 35 години по нивната прва средба: Сите детали за врската на ... Во јули 1973 Камила се омажи со Ендрју, а Чарлс стана близок пријател на семејст...
9 докази дека принцот Хари го живее животот по свои правила Со самото тоа што стапи во брак со актерката Меган Маркл принцот Хари покажа дек...