Клое се соочила со паѓање на косата - 8 чудни факти за семејството Кардашијан
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Чувар 22-07-2019
Sales Assistant 22-07-2019


Клое се соочила со паѓање на косата - 8 чудни факти за семејството Кардашијан

Ким Кардашијан го славеше 14-от роденден на ранчот „Neverland“ на Мајкл Џексон и вели дека тоа е место каде магијата се претвора во реалност.

kloe-se-soochila-so-pagjanje-na-kosata-8-chudni-fakti-za-semejstvoto-kardashijan-01.jpg

За семејството, кое постојано е во фокусот на јавноста, се знае многу, но сепак постојат работи кои не ѝ се толку познати на јавноста.

Од пластични операции до значајни мигови во животот, кај нив темпото секогаш е интензивно.

Факти за семејството Кардашијан:

Кортни Кардашијан си стави импланти во градите за 22-от роденден.

kloe-se-soochila-so-pagjanje-na-kosata-8-chudni-fakti-za-semejstvoto-kardashijan-07.jpg

Ким Кардашијан го славеше 14-от роденден на ранчот „Neverland“ на Мајкл Џексон.

kloe-se-soochila-so-pagjanje-na-kosata-8-chudni-fakti-za-semejstvoto-kardashijan-03.jpg

Ким во 2008 година ја победи Бритни Спирс за најпребарувана личност на Google, откако Бритни 4 години по ред ја имаше титулата.

kloe-se-soochila-so-pagjanje-na-kosata-8-chudni-fakti-za-semejstvoto-kardashijan-09.jpg

Брус Џенер, сега Кејтлин Џенер, вежбал по 8 часа на ден за да освои олимписко злато во 1976 година.

kloe-se-soochila-so-pagjanje-na-kosata-8-chudni-fakti-za-semejstvoto-kardashijan-04.jpg

Уште 4 факти на следната страна...Би можело да ве интересира:

10 забавни факти за оние кои сакаат да научат нешто ново Следниве факти не се од суштинско значење за вашето образование, но ќе ви се нај...
Имал брак од 4 месеци, секаде ја носи мајка си: 18 факти за Бредли Куп... Кога беше прогласен за најсекси маж на светот изјави дека навистина му се допаѓа...
Чуден однос со Мајкл Џексон, дрога: 10 мрачни факти за животот на Меко... Татко му го злоупотребувал психички и физички, чувствувал огромен притисок како ...