19 причини зошто Кендал Џенер ќе биде топ модел уште многу години

Има поинаков карактер од нејзините сестри и околу неа секогаш има доза на мистерија.

19-prichini-zoshto-kendall-jenner-kje-bide-top-model-ushte-mnogu-godini-17.jpg

На само 7-годишна возраст таа веќе беше ријалити ѕвезда.

19-prichini-zoshto-kendall-jenner-kje-bide-top-model-ushte-mnogu-godini-02.jpg

Луѓето од САД, но и од целиот свет го обожаваат нејзиниот моден стил.

19-prichini-zoshto-kendall-jenner-kje-bide-top-model-ushte-mnogu-godini-18.jpg

Не пие алкохол.

19-prichini-zoshto-kendall-jenner-kje-bide-top-model-ushte-mnogu-godini-14.jpg

Изгледа прекрасно и без шминка.

19-prichini-zoshto-kendall-jenner-kje-bide-top-model-ushte-mnogu-godini-21.jpg

За разлика од нејзините сестри не сака скандали.

19-prichini-zoshto-kendall-jenner-kje-bide-top-model-ushte-mnogu-godini-23.jpg

Нејзиното лице и тело можат да продадат сè, па модните брендови ја ангажираат како заштитно лице.

19-prichini-zoshto-kendall-jenner-kje-bide-top-model-ushte-mnogu-godini-22.jpg

Таа е капетан на својот брод и никогаш не се „изгубила“ во некоја љубовна врска.

19-prichini-zoshto-kendall-jenner-kje-bide-top-model-ushte-mnogu-godini-24.jpg

Родена е за да биде победник и знае како да се справува со предизвиците.

19-prichini-zoshto-kendall-jenner-kje-bide-top-model-ushte-mnogu-godini-20.jpg

С. С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

17 причини зошто Холандија е совршена земја за живот Во супермаркетите има знаци кои ги предупредуваат луѓето прво да направат избор ...
Спиел со над 2.000 жени, има пет деца, а стравува дека ќе остане целосно сам – Факти за бурниот живо... Џек Николсон во својата кариера добил три Оскари, а 12-пати бил номиниран за пре...
Љубовната приказна на Џастин и Хејли Бибер - ја оставил за Селена Гомез, имал зависности како татко ... Стивен Болдвин ги запознал Џастин и Хејли кога биле тинејџери, а пејачот во една...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg