Алкохол на 13, секс на 14: Мрачните тајни за детството на Бритни Спирс
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Перач 30-09-2020
Фризеркa 29-09-2020
Forum Manager 29-09-2020


Алкохол на 13, секс на 14: Мрачните тајни за детството на Бритни Спирс

Изгубено детство

Бритни, која рано стекнала холивудска слава, почнала да консумира алкохол на 13 години, а на 14 ја изгубила невиноста со фудбалерот, кој бил 4 години постар од неа.

alkohol-na-13-seks-na-14-mrachnite-tajni-za-detstvoto-na-britney-spears-11.jpg

alkohol-na-13-seks-na-14-mrachnite-tajni-za-detstvoto-na-britney-spears-09.jpg

Врската со Џастин Тимберлејк

Лин се радувала на врската на Бритни со Џастин, затоа што имало публицитет околу нивната љубов и било добро за славата на Бритни.

alkohol-na-13-seks-na-14-mrachnite-tajni-za-detstvoto-na-britney-spears-04.jpg

Препуштена во рацете на менаџерите

Во 1999 година излегува песната „Baby One More Time“, Бритни станува секси тин ѕвезда, но нејзината сестра Џејми Лин забременува на 16 години, па мајка ѝ Лин се враќа дома да се грижи за неа.

Бритни останува препуштена во рацете на менаџерите кои само сакаат да го максимизираат профитот од неа.

alkohol-na-13-seks-na-14-mrachnite-tajni-za-detstvoto-na-britney-spears-18.jpg

Мајка „монструм“ за пари

Каква мајка пишува книга во која открива дека нејзината ќерка ја изгубила невиноста на 14 години, а почнала да се дрогира на 15? Дефинитивно лоша мајка како Лин.

Книгата ја издадала во 2008, па не е ни чудно што за Бритни татко ѝ бил назначен за одговорен по нервниот слом. Тој успеа да ја изнесе на вистинскиот пат и да ја држи под контрола.

alkohol-na-13-seks-na-14-mrachnite-tajni-za-detstvoto-na-britney-spears-17.jpg

alkohol-na-13-seks-na-14-mrachnite-tajni-za-detstvoto-na-britney-spears-13.jpg

alkohol-na-13-seks-na-14-mrachnite-tajni-za-detstvoto-na-britney-spears-07.jpg

Прочитајте и Застрелување на брат, ќерка порно актерка: 4 мрачни тајни од минатото на ѕвездите!

С. С. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

„Се облекувам за жени, се соблекувам за мажи“ – смешни цитати на славните во врска со сексот Сексот би требало да е забавен, а колку поопуштени сте со вашиот партнер во врск...
„Бисексуалноста е двојна шанса за да излезете во сабота вечер“ - забавни факти за сексот Сексот можеби некогаш бил табу тема, но денес, не може да се каже дека е се уште...
„Сексот без љубов е потполно бесмислен“ - 15 цитати на славните дами за сексот Мудрите мисли на дамите кои важат за најубавите и најсексипилните жени на сите в...

Најчитани неделава