Застрелување на брат, ќерка порно актерка: 4 мрачни тајни од минатото на ѕвездите
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 23-08-2019


Застрелување на брат, ќерка порно актерка: 4 мрачни тајни од минатото на ѕвездите

Џеј Зи кога имал само 12 години го застрелал со пиштол својот брат, но тој не поднел тужба и Џеј Зи не завршил во затвор.

zastreluvanje-na-brat-kjerka-porno-akterka-4-mrachni-tajni-od-minatoto-na-dzvezdite-01.jpg

Тие сега пред јавноста го претставуваат својот успешен живот со слава, гламур и многу пари.

Но, какви мрачни тајни кријат?

Џеј Зи го застрела својот брат

Кога имаше само 12 години Џеј Зи го застрела својот брат зависник од дрога поради украден прстен.

Мислел дека ќе оди во затвор засекогаш, но брат му закрепнал и не покренал тужба.

zastreluvanje-na-brat-kjerka-porno-akterka-4-mrachni-tajni-od-minatoto-na-dzvezdite-02.jpg

Лоренс Фишборн – неговата ќерка работела како порно актерка

И покрај тоа што нејзиниот татко е богат и славен актер, ќерката на Лоренс Фишборн влегла во порно индустријата затоа што таа самата сакала да стане богата и славна.

Не само што не изградила кариера, туку го посрамотила татка си. Постојано прави скандали и е апсена од страна на полицијата.

zastreluvanje-na-brat-kjerka-porno-akterka-4-mrachni-tajni-od-minatoto-na-dzvezdite-03.jpg

Марк Волберг – во тепачка на 16 години ослепил момче

Актерот бил насилен и постојано влегувал во неволји. Во една тепачка дури и фатално му го повредил окото на едно момче и дури се соочил со тужба за обид за убиство, но се извлекол од тоа.

zastreluvanje-na-brat-kjerka-porno-akterka-4-mrachni-tajni-od-minatoto-na-dzvezdite-04.jpg

Енди Гарсија – бил роден со мртов сијамски близнак

Енди Гарсија бил роден со мртов сијамски близнак. Тој бил прикачен на рамото од актерот, но бил неразвиен и голем само колку тениско топче.

zastreluvanje-na-brat-kjerka-porno-akterka-4-mrachni-tajni-od-minatoto-na-dzvezdite-05.jpeg

Прочитајте и Раѓање во затвор, семејства дел од секти: Мрачното детство на 5 холивудски ѕвезди!

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

7 трикови за позирање од познатите фотогенични дами Кара Делевињ позира сериозно, дури намуртено, затоа што има тенки усни и не си ј...
Актерка, пејачка, артист на трапез - Што прави денес Талија, 20 години... Мексиканката Талија или попозната како Росалинда, денес има 47 години, изгради к...
Познати парови кои си личат како да се брат и сестра Без разлика дали станува збор за сините очи или за идентичната насмевка, тие нев...