Скромно семејство од мало руско гратче, Роналдо ја лажел: 18 факти за Ирина Шајк
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 29-03-2020
ВОЗАЧИ 27-03-2020


Скромно семејство од мало руско гратче, Роналдо ја лажел: 18 факти за Ирина Шајк

Нејзиното актерско деби беше во 2014 со Двејн Џонсон во филмот „Hercules“.

skromno-semejstvo-od-malo-rusko-gratche-ronaldo-i-ja-izneveril-doverbata-18-fakti-za-irina-shajk-20.jpg

Во 2015 почна да се состанува со Бредли Купер, кој е 11 години постар од неа и заедно имаат ќерка, а прв пат јавно како пар се појавија во 2016 на Модната недела во Париз.

skromno-semejstvo-od-malo-rusko-gratche-ronaldo-i-ja-izneveril-doverbata-18-fakti-za-irina-shajk-35.jpeg

Висока е 178 сантиметри, омилен режисер ѝ е Вуди Ален, а омилен писател Харуки Мураками.

skromno-semejstvo-od-malo-rusko-gratche-ronaldo-i-ja-izneveril-doverbata-18-fakti-za-irina-shajk-39.jpg

Не ужива во пиење на алкохол, а обожава кокосовo масло и го користи за нега и на лицето и на телото.

skromno-semejstvo-od-malo-rusko-gratche-ronaldo-i-ja-izneveril-doverbata-18-fakti-za-irina-shajk-15.jpg

Таа не говори многу за приватниот живот и не споделува детали од него на социјалните мрежи.

skromno-semejstvo-od-malo-rusko-gratche-ronaldo-i-ja-izneveril-doverbata-18-fakti-za-irina-shajk-24.jpg

Во една пригода само изјави дека мајчинството ја променило на подобро и дека семејството е најважната работа на светот.

skromno-semejstvo-od-malo-rusko-gratche-ronaldo-i-ja-izneveril-doverbata-18-fakti-za-irina-shajk-06.jpg

Дел е од многу добротворни организации и главната цел и е да помага на болни дечиња.

skromno-semejstvo-od-malo-rusko-gratche-ronaldo-i-ja-izneveril-doverbata-18-fakti-za-irina-shajk-30.jpg

Вели дека никогаш не држи диети, туку вежба 5 пати неделно.

skromno-semejstvo-od-malo-rusko-gratche-ronaldo-i-ja-izneveril-doverbata-18-fakti-za-irina-shajk-18.jpg

Ако не била модел смета дека би била пијанистка.

skromno-semejstvo-od-malo-rusko-gratche-ronaldo-i-ja-izneveril-doverbata-18-fakti-za-irina-shajk-12.jpg

Уште фотки од неа и Бредли Купер на следната страна...


Би можело да ве интересира:

8 факти кои секоја девојка треба да ги знае за своето тело Опседнатост со килограмите, излегување до доцните часови, сончање по цел ден на ...
10 забавни факти за оние кои сакаат да научат нешто ново Следниве факти не се од суштинско значење за вашето образование, но ќе ви се нај...
Имал брак од 4 месеци, секаде ја носи мајка си: 18 факти за Бредли Купер Кога беше прогласен за најсекси маж на светот изјави дека навистина му се допаѓа...

Спонзорирани линкови: